شکار آیفون X در رنگ های سفید و مشکی

تا زمان عرضه رسمی آیغون X کم تر از یک ماه زمان باقیمانده ولی با این حال دست دو نفر از کاربرهای خوش شانس به این محصول رسیده و به تازگی یک ویدیوی کوتاه و تعدادی عکس را از کارکردن با آیفون X منتشر کرده اند.

اولین ویدیو که در وب سایت ردیت منتشر شده یک آیفون ایکس سفید رنگ را نشان می دهد که در وضعیت قفل نمایشگر قرار دارد و در حال نمایش یک پس زمینه دینامیک زیباست. (این پس زمینه با حرکت گوشی به جهات مختلف تغییر حالت می دهد).

Feature2

اپل تصاویر پس زمینه دینامیک یا پویا را از زمان عرضه iOS 7 تا به امروز به روزرسانی نکرده و به نظر می رسد که این ویژگی منحصراً در اختیار آیفون X قرار داشته باشد. البته تصاویر پس زمینه دینامیک را نباید با تصاویر زنده که با استفاده از Live Photos گرفته می شوند و همین حالا بر روی آیفون های ۶ اس و مدل های بالا قابل ساخت و اجرا هستند اشتباه گرفت.

 مطلب دوم که باز هم در وب سایت ردیت منتشر شده، چند تصویر را از یک آیفون X مشکی رنگ نشان می دهد.

 

Feature1

 

همانطور که مطلع هستید آیفون X از تاریخ پنجم آبان پیش فروش می شود و سپس فرآیند عرضه آن از روز ۱۲ آبان آغاز خواهد شد. این محصول گران قیمت به علت عدم تامین قطعات کافی در تولید دوربین TrueDepth که مربوط به دوربین پشتی آن می شود، در چند ماه ابتدایی به صورت فوق العاده محدود عرضه خواهد شد.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن