لو رفتن تصاویر منتسب به کالبدهای آیفون X Plus و آیفون ۶٫۱ اینچی اپل

بنجامین گسکین مشهورترین شایعه پراکن اخبار فناوری که پیش بینی ها و اخبار غیر رسمی او اکثر مواقع درست از آب در آمده، در تازه ترین توییت خود تصاویری از کالبد نمونه دو آیفون را منتشر کرده که به دو آیفون جدید یعنی آیفون اکس پلاس و دیگری مدل میان رده ای امسال که نمایشگر ۶٫۱ اینچی از نوع پنل ال سی دی دارد نسبت داده شده اند.

لو رفتن تصاویر بدنه های بی جان آن هم چند ماه پیش از معرفی رسمی آیفون ها، اتفاقی است که هر سال رخ می دهد و همیشه در چنین ماه هایی از سال انتظار داریم که نمونه های شبیه به محصول اصلی را پیش از موعد مشاهده کنیم.

 

 

طراحی مدل های اولیه از آیفون های جدید معمولا بر پایه شواهد و اطلاعاتی است که از طریق قطعه سازان و شرکت هایی که به زنجیره تولید اصلی آیفون در چین متصل هستند ساخته می شود. از دو محصولی که امسال شانس تولید بالایی دارند می بایست به آیفون ۶٫۵ اینچی یا آیفون X Plus و دیگری یک آیفون ۵٫۸ اینچی که جایگزین آیفون X فعلی می شود اشاره کرد. مورد اول در تصاویر توییت بنجامین با رنگ سفید مشخص است، با این حال شایعه های قبلی از احتمال استفاده از دوربین اصلی با سه عدسی صحبت کرده بودند.

در مورد مدل ۶٫۱ اینچی که احتمالا مدل مشکی رنگ در تصاویر این توییت است باید گفت که استفاده از دوربین با یک عدسی، استفاده از بدنه آلومینیومی و حاشیه نمایشگر تا بدنه نسبتا ضخیم تر کمک می کند تا قیمت اصلی نسبتا پایین تری داشته باشد.

آیفون های سری X احتمالا در رنگ های همیشگی خاکستری فضایی و نقره ای عرضه می شوند و از طرف دیگر مدل میان رده ای ممکن است در رنگ های شاد و متنوع تر مثل قرمز، آبی، نارنجی، خاکستری و سفید روانه بازار بشود.

برچسب قیمت احتمالی مدل ۶٫۱ اینچی عدد ۷۰۰ الی ۸۰۰ دلاری و مدل های X به ترتیب ۹۹۹ و ۸۹۹ برای نمونه X و X Plus تخمین زده می شود.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن