لو رفتن قیمت حافظه های ۶۴، ۲۵۶ و ۵۱۲ گیگابایتی آیفون ۸

نزدیک به یک هفته تا زمان معرفی رسمی آیفون ۸ زمان باقیمانده و در این مدت تیم کوک و شرکت بزرگ اپل مشغول آماده سازی سالن استیو جابز برای تدارک یک رویداد بزرگ هستند. با این حال شایعه های مراسم ۱۲ سپتامبر این کمپانی بزرگ تمامی ندارد و امروز هم مانند دیگر روزهای این چند ماه اخیر، خبر مهمی در مورد قیمت نهایی آیفون ۸ منتشر شده که منبع معتبری دارد.

 

Feature1

 

بنجامین گسکین در حساب توییتری خود در مورد جزییات قیمت های آیفون ۸ که قرار است گران ترین گوشی هوشمند امسال اپل باشد صحبت کرده است. با وجود اینکه هنوز مشخص نیست نام این محصول رده بالایی واقعاً آیفون ۸ خواهد بود و یا نام های دیگر مثل iPhone X و یا iPhone Edition، اما فعلاً مشخص شده که قیمت هیچکدام از حافظه های پیشنهادی آن مقرون به صرفه نیست.

وی در توییت خود قیمت آیفون ۸ با حافظه ۶۴ گیگابایتی را ۹۹۹ دلار، حافظه ۲۵۶ گیگابایتی را با قیمت ۱۰۹۹ دلار و مدل ۵۱۲ گیگابایتی را با برچسب قیمت ۱۱۹۹ معرفی کرده. شایعه های دیگری به شروع قیمت آیفون ۸ از ۹۹۹ دلار اشاره داشتند اما صحبتی در مورد اختلاف قیمت مدل های با حافظه های بالاتر نشده بود.

تفاوت قیمت ۱۰۰ دلاری مدل های آیفون های یک نسل از بابت حافظه بیشتر، روالی است که همواره در سال های پیشین نیز رخ داده است. بنجامین گسکین در مورد منبع این خبر ادعا کرده که قیمت ها را از دوستی که در داخل اپل کار می کند بدست آورده.

 

Feature2

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن