نسخه آزمایشی هفتم iOS 12 کمی پس انتشار از دسترس خارج شد!

اگر خبر انتشار هفتم نسخه بتا از iOS 12 را شنیده باشید و در صورت فعال بودن پروفایل توسعه دهندگی یا پروفایل بتا بر روی دستگاهتان، از این بروزرسانی در تنظیمات دستگاهتان خبری نشد اصلا تعجب نکنید.

به نظر می رسد شرکت اپل چند ساعت پیش امکان دریافت این بروزرسانی به صورت هوایی یا همان دریافت از طریق تنظیمات دستگاه را غیر ممکن کرده است.  ماجرا از این قرار است که تعدادی از کاربران مشتاق که این نسخه آزمایشی جدید را دریافت نموده اند، حین کارکرد با مشکلات جدی از جمله تاخیر چند ثانیه ای در اجرای اپ های ساده، هنگ کردن نوتیفیکیشن سنتر، گیر کردن گوشی در صفحه قفل و همچنین کند شدن شدید کارکرد اپ های مختلف مواجه شدند.

 

 

تعدادی گزارش داده اند که کارکرد گوشی چند دقیقه پس از روشن شدن به حالت عادی بازگشت اما عده دیگر همچنان با این معضل دست و پنجه نرم می کردند. بالا رفتن آمار گزارش های این چنینی باعث شد تا اپل موقتا دسترسی به بروزرسانی هفتم از iOS 12 را تا مشخص و رفع شدن دلیل اصلی بوجود آمدن مشکلات مطرح شده محدود کند.

نسخه هفتم آزمایشی iOS 12 ویژگی فیس تایم گروهی را نیز حذف خواهد کرد اما اپل قول داده که این قابلیت در نسخه نهایی این سیستم عامل حضور داشته باشد. این شرکت قرار بودن تا ساعات آینده نسخه بتای قابل دریافت برای کاربران غیر توسعه دهنده را نیز ارائه کند که به نظر می رسد عرضه چنین بروزرسانی با تاخیر همراه خواهد بود.

شب گذشته همزمان با انتشار نسخه آزمایشی هفتم از iOS 12، دیگر پلتفرم های این شرکت هم دستخوش تغییر شد و نسخه آزمایشی شماره هفت برای macOS Mojave ، watchOS 5 و tvOS 12 نیز برای بررسی بیشتر عرضه شدند.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن