نسخه آزمایشی چهارم iOS 11.4 در اختیار توسعه دهندگان و کاربران بتا قرار داده شد

شرکت اپل ساعاتی قبل برای چهارمین بار یک نسخه آزمایشی از iOS 11.4 را در اختیار توسعه دهندگان اپلی و کاربرانی که پروفایل بتا را در آیفون یا آیپد خود فعال سازی کرده اند قرار داد. این نسخه نزدیک به یک هفته پس از انتشار نسخه آزمایشی سوم و حدودا یک ماه بعد از انتشار نسخه رسمی iOS 11.3 منتشر شده است.

نسخه نهایی آی او اس ۱۱٫۴  ویژگی تازه ای نظیر یک فریمورک جدید به نام ClassKit که از سه هفته پیش به منظور توسعه اهداف آموزشی برای نهادها معرفی شده را در اختیار داشته باشد. علاوه بر این تعدادی دیگر از ویژگی هایی که قرار بود همراه با iOS 11.3 عرضه بشوند نیز در نهایت به همراه این نسخه به دست کاربران اپلی می رسد. پشتیبانی از AirPlay 2 ، ARKit 1.5 و امکان گرفتن نسخه پشتیبانی از Messages در حساب آیکلاد از دیگر ویژگی هایست که برای این بروزرسانی قابل پیش بینی هستند.

در حال حاضر کاربرانی که صاحب حساب توسعه دهندگی هستند و یا افرادی که در قسمت beta program وب سایت شرکت اپل ثبت نام کرده اند، پس از تایید و فعال سازی پروفایل مورد نظر در آیفون یا آیپد می توانند با مراجعه به تنظیمات مربوطه این نسخه آزمایشی را دریافت کنند.

 

 

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن