هزینه تعمیر قاب شیشه ای پشت آیفون ۸ گران تر از تعویض نمایشگر آن است

خدمات پس از فروش اپل با نام AppleCare+ سالهاست که به ارائه خدمت مشغول است و امسال نیز با قیمت ها و لیست تازه ای از خدماتی که برای محصولات تازه این شرکت ارائه شده بروزرسانی شده اند.

امسال هزینه ثبت نام در طرح AppleCare+ برای محصولاتی مثل آیفون ۷ و آیفون ۸ به ۱۲۹ دلار رسیده و از ۹۹ دلار سال های قبل گران تر شده. این در حالیست که هزینه دریافت AppleCare+ برای آیفون X حدود ۱۹۹ می شود. این بسته مثل همیشه هزینه تعویض نمایشگر برای دو مرتبه و همچنین دو مورد تعمیر متفرقه دیگر را هم پوشش می دهد.

هزینه تعمیر نمایشگر آیفون ۸ و یا آیفون های قدیمی تر برای بار اول در زیر پوشش این بسته ۲۹ دلار خواهد بود و در صورت رخ دادن مشکل دوباره، کاربری که AppleCare+ دارد می تواند با پرداخت ۹۹ دلار یک نمایشگر جدید دریافت کند. جالب اینجاست که هزینه تعویض شیشه پشتی نیز همین مقدار هزینه بر خواهد بود.

 

Feature1

 

به گزارش AppleInsider شیشه پشتی آیفون ۸ از دید اپل در شاخه Other Damage قرار می گیرد و به این معناست که هزینه تعویض شیشه پشتی فقط برای دو مرتبه ابتدایی ۹۹ دلار هزینه روی دست کاربر می گذارد. در صورت بروز اتفاق دیگری پس از این دو مرتبه، کاربر می بایست ۳۴۹ دلار و ۳۹۹ دلار را به ترتیب برای تعویض شیشه پشتی آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس هزینه کند.

کاربرانی که آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس را خریداری می کنند تا ۶ ماه پس از تاریخ خرید فرصت دارند که در طرح AppleCare+ ثبت نام کرده و رقم ۱۲۹ دلار و ۱۴۹ دلار را برای مدل ۴٫۷ و ۵٫۵ اینچی پرداخت کنند.

با وجود اینکه هزینه دریافت AppleCare+ برای آیفون X رقم ۱۹۹ دلار است اما هنوز مشخص نیست که هزینه تعمیر هر کدام از بخش های این گوشی هوشمند چه مقدار خواهد بود. با توجه به گران قیمت تر بودن این محصول رده بالایی بعید نیست که هزینه تعمیر قسمت هایی همچون نمایشگر آن از آیفون ۸ و ۸ پلاس هزینه بر تر باشد.

 

Feature2

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن