هشتمین و ششمین نسخه بتا از iOS 12 در اختیاز توسعه دهندگان و کاربران بتا قرار داده شد

دوشنبه همین هفته بود که اپل هفتمین نسخه آزمایشی iOS 12 را در اختیار توسعه دهندگان قرار داد اما از آنجایی که اوضاع آنطور که می خواست پیش نرفت، بلافاصله این بروزرسانی از دسترس کاربران خارج شد. علت هم تعداد بالای گزارش مشکلات و کند شدن شدید کارکرد سیستم عامل بود و همین موضوع شد که اپل تصمیم گرفت نسخه هفتم را کلا بیخیال شود. این اتفاق برای برای کاربران ثبت نام کرده در برنامه بتای این شرکت هم به همین شکل بود.

از اواخر روز گذشته شرکت اپل یک بروزرسانی جدید را با نام iOS 12 beta 8 در اختیار کاربران بتا قرار داد و به نظر می رسد که مشکلات بزرگ نسخه آزمایشی قبلی از آن حذف گردیده. کمی بعد نیز نسخه بتای ششم برای کاربران بتا عرضه گردید.

 

 

عرضه نسخه آزمایشی هشتم از iOS 12 به این معناست که تنها چند هفته تا زمان عرضه نسخه نهایی زمان باقی مانده و احتمالا این بروزرسانی بزرگ نیز تا بی نقص شدن فاصله چندانی ندارد. کاربرانی که مایل هستند این نسخه آزمایشی را پیش از انتشار نسخه نهایی بررسی کنند در صورت فعال سازی پروفایل توسعه دهندگی و یا پروفایل بتا روی آیفون یا آیپدهای سازگار، با مراجعه به قسمت نظیمات و بخش General > Software Update می توانند این نسخه را به صورت بی سیم دریافت و نصب کنند.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن