هفتمین بروز رسانی آزمایشی از نسخه iOS 11.2.5 برای توسعه دهندگان و کاربران بتا منتشر شد

اواخر روز گذشته شرکت اپل پس از گذشت حدودا دو روز از عرضه ششمین نسخه آزمایشی iOS 11.2.5 ، برای بار هفتم یک نسخه بتای دیگر از این بروزرسانی جدید را منتشر کرد. این نسخه بیش از یک هفته از زمان عرضه نسخه عمومی iOS 11.2.2 که به هدف رفع یک حفره امنیتی مهلک به نام Spectre منتشر گردیده بود عرضه شده است.

نسخه آزمایشی شماره ششم از iOS 11.2.5 حاوی یک رفع نقص نسبتا مهم بود و مشکل فریز شدن آیفون ها و آیپدها به هنگام باز کردن یک لینک خاص در اپ Messages را برطرف می کرد. با این حال مشخص نیست که نسخه آزمایشی شماره هفت به غیر از اینکه این بروزرسانی جدید را به مراحل پایانی خودش نزدیک کند، چه ویژگی های جدیدی را به همراه داشته است.

 

Feature2

 

در حال حاضر کاربرانی که صاحب حساب توسعه دهندگی هستند و همچنین کاربرانی که پروفایل بتای خود را بر روی آیفون یا آیپد فعال سازی کرده اند، با مراجعه به بخش بروزرسانی در تنظیمات دستگاه خود می توانند این نسخه آزمایشی را دریافت و نصب کنند. پیش بینی می شود که نسخه نهایی iOS 11.2.5 تا هفته آتی به دست تمامی کاربران برسد.

شب گذشته همزمان با عرضه نسخه آزمایشی شماره هفتم از iOS 11.2.5 ، نسخه آزمایشی شماره پنجم از watchOS 4.2.2 و نسخه آزمایشی شماره ششم از macOS 10.13.3 نیز در اختیار کاربران قرار داده شد.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن