کشور امارات متحده عربی به زودی ممنوعیت استفاده از فیس تایم را لغو می کند

آن دسته از کاربران اپلی که در یکی از شهرهای کشور امارات متحده عربی زندگی می کنند، به خوبی به این مسئله واقف هستند که به دلیل مقررات تعیین شده استفاده از تماس صوتی تصویری فیس تایم در این کشور ممکن نیست. با وجود اینکه چنین ممنوعیتی سال ها وجود داشته ولی ممکن است به زودی توسط دولت امارات متحده عربی لغو شود.

از آنجایی که محصولات و سخت افزارهای اپلی در این کشور همواره فروش خوبی داشته، این شرکت با دولت فدرال امارات وارد مذاکره شده تا یکی از مهم ترین قابلیت های سیستم عامل آی او اس را به زودی در اختیار کاربران این کشور قرار بدهد.

در حال حاضر دولت امارات کاربران را مجبور کرده تا برای برقراری تماس های صوتی و تصویری از خدمات چند شرکت بومی خاص که این قابلیت را به صورت زمینی فراهم کرده استفاده نمایند و برای دریافت چنین خدماتی هزینه لازم را پرداخت کنند.

 

Feature1

 

اگرچه قوانین وضع شده کشور امارات در این زمینه کمی سخت گیرانه است، اما کاربرانی که آیفون و آیپدهای خود را از کشورهای دیگر خریداری کرده اند در صورت تغییر آی پی همچنان می توانند از این خدمات بهره ببرند.

اپل ترجیح داده تا در این مورد با اماراتی ها وارد مذاکراتی که پیچیدگی های زیادی دارد بشود و احتمالا به زودی این قابلیت محبوب به صورت رایگان در اختیار کاربران اماراتی قرار داده می شود. این موضوع می تواند بر روی افزایش میزان فروش و اشتیاق کاربران برای خرید محصولات اپلی نیز تاثیر بسزایی داشته باشد.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن