یورش مخالفان دولت فرانسه به اپل استور شهر بوردو

فروشگاه اپل استور شهر بوردوی فرانسه دو روز قبل صحنه هجوم مخالفان دولت فرانسه بود تا این شرکت هم از اغتشاشات اخیر در این کشور بی نصیب نماند. در ویدیویی که به تازگی توسط یکی از کاربران توییتر منتشر شده به وضوح می توان به سرقت رفتن برخی از محصولات فروشگاه اپل استور سنت کاترین را در روز شنبه همین هفته مشاهده کرد.

این افراد به محض ورود به این فروشگاه تمامی مک بوک ها، آیفون ها و هر آنچه که در قفسه های این محل بود را با خود به سرقت بردند. به نظر می رسد برخی از این افراد جزو گروه مخالفانی باشند که به نام جلیقه زردها شناخته می شوند.

این اولین اپل استور اول نیست که در سال جاری مورد حمله قرار گرفته است. چند ماه پیش نیز ۱۷ نفر از سارقان بعد از سرقت از فروشگاه اپل استور کالیفرنیا توسط پلیس محلی دستگیر شده بودند.

علت اصلی اینکه چرا اپل استور سنت کاترین مورد هجوم این افراد قرار گرفت مشخص نیست، اما همیشه در حین رخ دادن چنین شورش هایی افرادی فرصت طلب هم پیدا می شوند که به نفع خود عمل می کنند. شرکت اپل مدتی است که از طرف رسانه های فرانسوی زبان به مالیات گریزی متهم شده و این موضوع نیز احتمالا با اتفاق روز شنبه بی ارتباط نیست.

 

دانلود ویدیو

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن