یک تغییر جدید و مهم در امکان پذیر شدن تغییر آدرس ایمیل اپل آیدی ها

اپل امروز یک تغییر بسیار مهم را در روند تغییر آدرس ایمیل های مرتبط با اپل آیدی به وجود آورد که کم تر کسی به آن توجه داشت. کاربران از امروز می توانند آدرس ایمیل های غیر اپلی ثبت شده در اپل آیدی خود را به یک آدرس ایمیل مبتنی بر دامنه اپل تغییر بدهند.

 

Feature1

 

پیش از این اپل فقط در صورتی که هر دو آدرس ایمیل قبل و ایمیلی که کاربر قصد داشت جایگزین کند متعلق به سرویس ایمیل های جانبی بودند اجازه تعویض داشتند. اما از الان به بعد این امکان فراهم شده تا آدرس ایمیل هایی که مثلاً از نوع جیمیلی و یا یاهویی هستند را به یک آدرس ایمیلی که دامنه @icloud ، @me.com و @mac.com دارند تغییر داد.

اپل در صفحه پشتیبانی خود مراحلی که کاربر برای انجام چنین تغییر پیش رو دارد را هم توضیح داده است. در این قسمت عنوان شده که کاربر ابتدا می بایست از اپل آیدی مورد نظر که بر روی هر تعداد دستگاه با آن وارد شده، اصطلاحاً Sign out کند. در صورتی که قصد دارند این تغییر را از طریق آیفون، آیپد و یا آپیاد انجام دهند می بایست در تنظیمات و قسمت اپل آیدی ابتدا نام، شماره تلفن و آدرس ایمیل را وارد کنند، سپس با زدن گزینه Next، در قسمت بالا گزینه Edit را انتخاب کرده و اپل آیدی فعلی را پاک کنند. در ادامه گزینه Continue را زده و سپس اطلاعات اپل آیدی مورد نظر را وارد کرده و گزینه Next را انتخاب کنند.

 

Feature3

 

همچنین اپل به یک نکته بسیار مهم دیگر هم اشاره کرده که کاربران پس از عوض کردن یک آدرس ایمیل جیمیلی و یا یاهویی به یک آدرس ایمیل اپلی، دیگر نمی توانند این آدرس را به یک ایمیل غیر اپلی تغییر بدهند.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن