اشتراک سیبچه

سیبچه ای عزیز

برای نصب برنامه های ایرانی روی گوشی آیفون لازم است هزینه استفاده از اشتراک ادهاک سالیانه، به ازای هر دستگاه به شرکت اپل پرداخت گردد. لذا با پرداخت این هزینه، بستر دریافت برنامه ها روی یک دستگاه با مدت زمان معینی فعال می شود. اما برای کاربرانی که دستگاه آن ها توسط اپل شناسایی شود، امکان نصب برنامه های کاربردی برای آن ها از طرف اپل غیر فعال خواهد شد. در نتیجه برای فعال سازی امکان دریافت برنامه ها، باید مجددا هزینه ثبت دستگاه به اپل پرداخت شود.


در این شرایط سیبچه ضمن ابراز تاسف بابت مشکلات ناشی از محدودیت های جدید اپل، برای جلب رضایت شما عزیزان اقدام به ارسال کد تخفیف به منظور تامین مجدد هزینه ثبت دستگاه ها نموده است.


شایان ذکر است، کاربرانی که پیش تر مدت زمان اشتراکشان بیش از ۳ ماه یا ۶ ماه بوده است در صورت خرید اشتراک جدید مادامی که اکانت شان توسط اپل شناسایی نشده باشد، با دریافت کد تخفیف می توانند نسبت به تمدید اشتراکشان به صورت رایگان اقدام کنند. به علت بالاتر بودن احتمال شناسایی اکانت های با اشتراک ۱۱ ماهه توسط اپل، مجموعه سیبچه در حال حاضر از ارائه این بسته معذور است و اشتراک ها به صورت ۳ و ۶ ماهه ارائه می شوند.


توجه داشته باشید که فارغ ازمدت زمان بسته خریداری شده، همه برنامه های نصب شده بر روی تلفن همراه شما از سیبچه، در صورتی که حساب مورد نظر از طرف اپل شناسایی نشود تا یک سال قابل استفاده و ماندگار خواهند بود.


سیبچه نهایت تلاش خود را برای بهبود ساخت و تامین امنیت بیشتر اکانت ها به کار برده تا امکان شناسایی مجدد اکانت ها توسط اپل را به حداقل برساند.

لطفا برای فعال سازی مجدد اشتراک خود با استفاده از کد تخفیف ارسال شده بر روی دکمه ی زیر کلیک کنید.

از حمایت ها و همراهی شما با سیبچه متشکریم.


‫37 نظرها

  1. سلام علی عزیز

   ثبت اشتراک جدید، فرایند لازم برای فعال شدن حساب جدید ادهاک بر روی دستگاه شما است. شما میتوانید با استفاده از کد تخفیف اشتراک با مدت سه ماهه را با صد درصد تخفیف دریافت کنید یا در صورتی که حساب از طرف اپل شناسایی نشود تنها با پرداخت سی هزار تومان اشتراک ۶ ماهه را با تمدید رایگان تا یکسال دریافت کنید.

   با تشکر

  1. سلام علی عزیز

   شما می‌توانید اشتراک ۳ ماهه را بصورت رایگان دریافت کنید و یا تنها با پرداخت ۳۰ هزار تومان اشتراک ۶ ماهه را دریافت کنید و چنانچه در طی این مدت حساب جدید از طرف اپل شناسایی نشود، پس از اتمام زمان اعتبار، مدت باقی مانده از اشتراک قبلی شما به اشتراک جدید اضافه شده و به رایگان افزایش خواهد یافت.

   با تشکر

 1. بنده فکر میکنم برای کسانی که اشتراک خریداری کرده بودند و مدت کمی از اشتراکشان استفاده کرده بودند، سیبچه میبایست مجددا بصورت رایگان برایشان فعال شود.

  1. با سلام

   تیم سیبچه این مورد رو در نظر گرفته و برای این کاربران امکان استفاده از کد تخفیف صد درصد فراهم شده است.

   از همراهی شما سپاسگذاریم

 2. سلام ، وقت بخير
  از توضيح داده شده قانع نشدم از اشتراك يازده ماهه حدود دوماه استفاده كردم ( البته بعضى از برنامه هاى موجود هم كار نميكرد ) و الان هم بيش از دو هفته بود كه قطع شده ، حال ميفرماييد مجددا هزينه پرداخت نماييد تا به اپل بدهيم و آنها هم باز هم شناسايى و قطع نمايند و ضمنا تخفيف ذكر شده هم اعمال نميشه . لطفا مشكل را بصورت اساسى رفع نماييد . ممنون

  1. کاربر گرامی

   روند ثبت مجدد پروسه فنی لازم برای فعال شدن اشتراک جدید روی حساب شما است. شما میتوانید اشتراک سه ماهه را به رایگان دریافت کنید یا تنها با ۳۰ هزار تومان اشتراک خود را به مدت ۶ ماه فعال نمایید.

   از همراهی شما سپاسگذاریم

 3. سلام
  من هم دقیقا همین مشکلو دارم
  ۱۱ ماه اشتراک رو به مبلغ ۱۲۹ هزار تومن خریدم
  الان میگن ۳۰ هزار تومن دیگه هم بده تا اشتراکت بشه ۶ ماه
  چرا آخه

  1. سلام مجتبی جان

   بخاطر شرایط حساب ها امکان ارائه حساب با زمان بیشتر رو نداریم. اما مطمئن باشید در صورتی حساب شما از طرف اپل شناسایی نشه ما تمدید حسابتون تا یکسال رو بصورت رایگان با کد تخفیف انجام خواهیم داد.

   از همراهی شما سپاسگذاریم

 4. بنده هم دقیقاً مشکلم‌ مثل آقای مرسلی هست
  کد تخفیف عمل نمیکنه
  دوباره از من ۹۹.۰۰۰ تومان هزینه میخواد تا اشتراکم فعال بشه
  و جدیداً ۱۱ ماهه خریدم
  و حتی سه ماهه هم فعال نمیشه
  مشکل رو بر طرف کنید لطفاً
  کد تخفیف عمل نمیکنه!!!
  به درگاه بانک منتقل میشه بعد از اعمال کد تخفیف و مبلغ ۹۹.۰۰۰ تومان باید پرداخت کنم!!!

 5. سلام من برای خرید اشتراک ۳ماهه با اونکه ۱۰۰درصد تخفیف دارم ولی باز درگاه بانک میخواد ۹۰تومان واریز کنم آخه چرا باید اینطوری باشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 6. با نظر آقاي اسماعيل مرسلي موافقم.
  من ٣٥روز پيش اشتراك يكساله خريده بودم
  از اين ٣٥روز هم ك ٢هفته اخير قطع بود.
  حالا دوباره بايد ٣٠تومن پرداخت كنم
  اونم براي اشتراك ٦ماهه

  ك آيا اپل شناسايي كنه يا نه؟!!!

  1. کاربر گرامی سلام

   تیم فنی ما در حال تلاشه که با بهبود روند ساخت حساب ها امنیت حساب ها رو بیشتر کنه. مشکلی که اشاره کردید از طرف اپل ایجاد شده و تیم سیبچه برای حمایت از کاربران ایرانی نهایت تلاش خودش رو خواهد کرد.

   از همراهی شما سپاسگذاریم.

  1. سلام کاربر گرامی

   تیم ما در تلاشه تا با افزایش امنیت حساب ها بتونیم کیفیت سرویس شما رو افزایش بدیم.

   از اینکه با نظرات خودتون به ما در بهتر شدن سیبچه کمک میکنید متشکریم.

 7. مسخره ست که این
  کلی پول گرفتین آخرش بازم اشتراک بخریم؟کلاهبرداریه که
  اشتراک یکساله منو بدین
  همه جا مینویسم سیبچه کلاهبرداریه

  1. رضا جان سلام

   شما الزامی به پرداخت هزینه ندارید و میتونید با انتخاب بسته سه ماهه، اشتراک خودتون رو بصورت رایگان دریافت کنید. در صورتی که اشتراک شما تا پایان بسته سه ماهه از طرف اپل شناسایی نشه، مدت یکسال برنامه های شما با تمدید رایگان فعال خواهد شد.

   از اینکه همراه ما هستید سپاسگذاریم.

 8. سلام من ۲ ماه هست که که امانت ۱۱ماهه خریدم.الان وقتی خرید شش ماهه را میزنم با کد تخفیف باز مبلغ ۱۸۰۰۰۰۰ هزار تومان میایدلطفن راهنمایی بفرمایید.

 9. سلام وقت بخیر. من اشتراک ۱۱ ماهه رو در تاریخ ۹۸/۱۱/۱۰ خریداری کردم. بعد از قطع برنامه امروز پیامی مبنی بر فعال سازی برنامه به دستم رسید. اما وارد برنامه که میشم دوباره باید اشتراک بخرم!!!!

  1. سلام علی عزیز

   ثبت اشتراک جدید، فرایند لازم برای فعال شدن حساب جدید ادهاک بر روی دستگاه شما است. شما میتوانید با استفاده از کد تخفیف اشتراک با مدت سه ماهه را با صد درصد تخفیف دریافت کنید یا در صورتی که حساب از طرف اپل شناسایی نشود تنها با پرداخت سی هزار تومان اشتراک ۶ ماهه را با تمدید رایگان تا یکسال دریافت کنید.

   با تشکر

 10. سلام
  مگر ما پول اشتراک نمیدیم ک شما از اپل ادهاک خریداری کنید
  پس اگر خرید میکنید از اپل چرا اونا دستگاه های مارو غیرمجاز میدونن و غیر فعال میکنن ؟!!

 11. من ۱۱ ماه اشتراک خریدم و ۱۲۹ هزارتومن پول دادم و فقط دو ماه استفاده کردم
  الان میگن ۳۰ هزار تومن دیگه بده تا ۶ ماه اشتراک فعال کنی !

 12. جهت اثبات صداقت سيبچه بيزحمت مبلغ كسر شده از حساب را عودت بدهيد تا از كد تخفيفي كه ارسال فرموديد استفاده شود

  1. سلام لطفا بفرمایید چه پیامی دریافت میکنید. لطفا از طریق پشتیبانی با کارشناسان ما در ارباط باشید تا مشکل بررسی و برطرف بشه.

 13. سلام
  بازم دمش گرم معرفت سیبچه و همینطور معلوم شد که حلال خور هستن چون برنامه سیب اپ که علنا پیچید به بازی و یه آب هم روش…

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن