اپلیکیشن سیبچه
دانلود اپ برای ایفون
4.7 از 148 رای
4.7/5

همراه بانک توسعه تعاون | Tose-e Taavon Mobile Bank

همراه بانک توسعه تعاون

همراه بانک توسعه تعاون ایفون
4.7 از 148 رای
4.7/5

معرفی همراه بانك توسعه تعاون براي ايفون

شما می‌توانید با نصب همراه بانک توسعه تعاون بسیاری از امور نظیر پرداخت قبض, کارت به کارت و دیگر کارها را بدون نیاز به مراجعه به بانک انجام دهید همچنین این نرم‌افزار از امنیت کامل برخودار بوده و می‌توانید با خیال راحت از آن استفاده نمایید.

امکانات ویژه موبايل بانك توسعه تعاون براي ايفون

همراه بانک توسعه تعاون برای آیفون، دارای امکانات منحصربه‌فردی است که از برجسته‌ترین ویژگی‌های آن به موارد زیر می‌توان اشاره کرد:
· قابلیت دریافت شناسه شبا
· قابلیت دریافت موجودی
· قابلیت صورت‌حساب سپرده
· قابلیت نمایش شرح سند سپرده
· قابلیت نمایش گردش حساب
· قابلیت جست‌وجو بر روی گردش سپرده‌ها
· قابلیت انتقال وجه بین سپردههای خود
· قابلیت انتقال وجه به سپرده دیگران
· قابلیت انتقال وجه بین بانکی از طریق سامانه پایا
· قابلیت ورود با اثر انگشت به موبایل بانک توسعه تعاون
· قابلیت صورت‌حساب و گردش سپرده از طریق چارت و گزارشات تحلیلی

نسخه ios همراه بانك توسعه تعاون

در جدیدترین همراه بانک توسعه تعاون برای آیفون، قابلیت‌های بیشتری اضافه شده که می‌تواند عملکرد شما را در استفاده از خدمات بانکداری اینترنتی بهبود دهد؛ در ادامه این به این تغییرات می‌پردازیم:
· قابلیت استعلام شبا در تراکنش‌های بین بانکی
· ذخیره‌سازی اطلاعات مقصد در تراکنش‌های انتقال وجه پایا، کارت و سپرده

دانلود همراه بانک توسعه تعاون برای ایفون

همراه بانک توسعه تعاون برای آیفون یکی از کامل‎‌ترین همراه بانک‌ها برای عموم مشتریان بوده که می‌توانید با مراجعه به هر یک از شعب بانک توسعه تعاون اقدام به فعال‌سازی این خدمات آنلاین کنید و با نصب سیبچه به راحتی این برنامه دانلود نمایید.

با نصب سیبچه، امکان دسترسی به تمامی برنامه های بانکی نظیر همراه بانک گردشگری، همراه نوین و کیلید بانک آینده به راحتی امکان پذیر است.

 

سوالات متداول موبایل بانک توسعه تعاون ایفون

بله؛ اگر به هر دلیلی چند کارت بانکی اقتصاد نوین دارید می توانید همه آن ها را به صورت جداگانه در این نرم افزار تعریف کرده و از هر کدام در مواقع ضروری استفاده کنید.

بله؛ برای پرداخت قبوض آب، برق، گاز و تلفن تنها لازم است شناسه آن ها را وارد کرده و در صورت صحیح بودن اطلاعات اقدام به پرداخت آنلاین کنید.

خیر؛ اما همانطور که می‌دانید انتقال وجه از طریق کارت محدودیت مبلغ دارد و تا سقف مشخصی را می‌توانید جابه‌جا کنید. برای حل این مشکل می‌توانید به سراغ قابلیت انتقال وجه پایای این برنامه بروید و مبالغ سنگین‌تر را بدون مراجعه حضوری به شعبه انتقال دهید.

جهت نصب و فعال‌سازی اپلیکیشن همراه بانک اقتصاد نوین برای آیفون مراحل زیر را انجام دهید:
ابتدا با مراجعه به یکی از شعبه‌های بانک اقتصاد نوین فرم مربوط به همراه بانک اقتصاد نوین را پر نموده و از مسئول بانک نام کاربری (Username) و کلمه عبور (Password) را دریافت نمایید.
نرم افزار را دانلود و نصب کنید و سپس آن را اجرا نمایید.
در صفحه باز شده نام کاربری و کلمه عبوری که دریافت کرده‌اید وارد نمایید.
در صفحه باز شده کد فعال‌سازی ارسال شده به موبایل خود را در کادر مربوطه وارد نمایید و روی تایید یا ورود به سیستم ضربه بزنید.
با طی کردن این مراحل شما به همراه بانک اقتصاد نوین وارد می‌شوید و می‌توانید از سرویس‌ها و خدمات بانک اقتصاد نوین استفاده کنید.

خیر؛ بانک اقتصاد نوین برای استفاده و فعال‌سازی غیرحضوری سامانه همراه نوین این اجازه را به مشتریان خود داده است که با مراجعه به نسخه وب و یا نصب همراه بانک به صورت اینترنتی با وارد نمودن اطلاعات نام و نام خانوادگی ، شماره کد ملی ، شماره کارت ، Cvv2 و تاریخ انقضا به سامانه ورود و از خدمات و سرویس‌های همراه نوین استفاده نمایند. همچنین بانک اقتصاد نوین برای راحتی مشتریان ورود به عنوان میهمان را طراحی کرده تا مشتریان بتوانند به آسانی از خدمات همراه بانک اقتصاد نوین برای آیفون استفاده کنند.

 

اطلاعات برنامه

بانک توسعه تعاون

۷,۰۰۰+

۱۱.۶۳ MB

6.3.2.18.0

iOS 9.0

+ 9

رایگان

سازنده

تعداد نصب

حجم برنامه

نسخه فعال

سازگاری

محدودیت سنی

قیمت

4.8/5 - (31 votes)