اپلیکیشن سیبچه
دانلود اپ برای ایفون
3.6 از 56 رای
3.6/5

دخل و خرج: مدیریت مالی | Dakhlokharj

مدیریت مالی ساده

دانلود برنامه دخل و خرج برای ایفون
3.6 از 56 رای
3.6/5

اپلیکیشن دخل و خرج ایفون

اگر نمی‌توانید حساب‌شده عمل کرده و حقوق دریافتی خود را تا آخر ماه نگه دارید، بهتر است نصب برنامه دخل و خرج اپل را در نظر بگیرید. این اپلیکیشن حسابداری کاربردهای فراوانی در بخش مالی و مدیریت درآمد و هزینه‌های شما ایفا کرده و در آن بیشتر از ۴۰ دسته‌بندی گوناگون برای مدیریت هزینه‌ها در نظر گرفته شده است. شما می‌توانید نرم افزار مدیریت دخل و خرج فارسی برای ایفون را به راحتی و به صورت رایگان از معتبرترین اپ استور ایرانی یعنی سیبچه دانلود کنید.

 

نقاط قوت برنامه دخل و خرج ios

 

-مجموع نقاط قوت و مثبت نرم افزار دخل و خرج برای آیفون شامل موارد زیر است:
-امکان جستجوی پیشرفته
-معرفی حساب‌های بانکی برای ثبت هزینه‌ها و درآمدها به صورت مستقیم
-امکان ضمیمه کردن رسید و فاکتور
-تهیه‌ی گزارش‌های مالی دقیق و پیشرفته به تفکیک ماه، سال و…
-قابلیت انتقال حساب به حساب
-قابلیت ورود سریع اطلاعات مورد نظر
-وجود ویجت به منظور دسترسی آسان‌تر
-امکان به اشتراک‌گذاری عملکرد به شکل PDF، متن و تصویر
-توانایی بازیابی اطلاعات در صورت تهیه‌ی پشتیبان
-وجود ماشین حساب برای انجام عملیات‌های ریاضی ساده

دانلود برنامه دخل و خرج برای ایفون

با نصب اپلیکیشن دخل و خرج ایفون می‌توانید در هر لحظه به اطلاعات مالی خود دسترسی پیدا کرده و همیشه حساب درآمد و مخارج خود را داشته باشید. شاید بتوان گفت که مهم‌ترین مزیتی که با دانلود برنامه دخل برای ایفون از آن بهره‌مند می‌شوید، امکان بودجه‌بندی تا آخر ماه و مشخص کردن بدهی‌هایی است که دارید.
ثبت اطلاعات در برنامه دخل و خرج ios به سرعت و به آسانی انجام شده و امکان مشخص کردن فرمت اعداد و تاریخ به سلیقه‌ی شما نیز وجود خواهد داشت. مسئله‌ی دیگر این که نرم افزار دخل و خرج برای ایفون شما را از هرگونه ماشین حساب بی‌نیاز می‌کند؛ چرا که درون آن یک ماشین حساب کاربردی تعبیه شده که از پس محاسبات ریاضی ساده در کوتاه‌ترین زمان ممکن برمی‌آید.

 

مشخصات کلی اپلیکیشن دخل و خرج ایفون

 

– نمایش گزارش به شکل گراف

-کنترل هزینه

-اتصال به بانک

-دریافت صورتحساب

-نمایش چک

-نمایش حساب

-امکان تعریف لیبل

-ساخت رمز

-نمایش وام و اقساط

-پشتیبان‌گیری

-وجود صندوق

-حساب بدهکار و بستانکار

نصب برنامه دخل و خرج اپل

نصب نرم افزار دخل و خرج برای ایفون به راحتی از طریق سیبچه انجام می‌شود. برای این کار کافی است بر روی دکمه‌ی آبی رنگ دانلود در گوشه‌ی سمت چپ صفحه کلیک کرده و بعد از اتمام بارگیری به سراغ نصب و فعالسازی برنامه بروید.
اپلیکیشن دخل و خرج ایفون امکانات و قابلیت‌های گوناگونی را در اختیار شما قرار می‌دهد که در این قسمت به بررسی آن‌ها می‌پردازیم:


-قابلیت معرفی حساب‌های بانکی: برنامه دخل و خرج ios امکان معرفی حساب‌های بانکی گوناگون را دارا است. با این کار تراکنش‌های مرتبط با حساب به صورت مستقیم ثبت شده و امکان جابه‌جایی مبالغ مورد نظر بین حساب‌های بانکی و کیف پول در قسمت حساب‌‌های من نیز فراهم می‌شود.


-امکان تهیه‌ی بکاپ بر روی گوگل درایو: با استفاده از این قابلیت می‌توانید به راحتی از اطلاعات خود یک نسخه پشتیبان تهیه کرده و در زمان نیاز آن‌ها را بازیابی کنید.


-بودجه‌بندی و مدیریت آن: دانلود برنامه دخل و خرج برای آیفون امکان بودجه‌بندی و مدیریت آن را نیز در اختیار شما قرار می‌دهد. شما می‌توانید برای دسته‌بندی‌های دلخواه خود بودجه مشخصی را تعیین کرده تا به این ترتیب در زمان ثبت هزینه‌های جدید متوجه شوید که چه میزان از بودجه همچنان باقی‌مانده است.


-مشخص کردن دسته‌بندی برای هزینه‌ها: از دیگر قابلیت‌های نرم افزار مدیریت دخل و خرج فارسی برای ایفون می‌توان به امکان مشخص کردن دسته‌بندی، مبلغ، تگ رنگی، عکس ضمیمه، حساب بانکی و طرف حساب اشاره کرد. به‌علاوه امکان ثبت مدل درآمدی به همراه اضافه کردن توضیحات مرتبط نیز در این اپ وجود دارد.


-ارائه‌ی گزارش: با نصب برنامه دخل و خرج اپل می‌توانید به گزارش‌های پیشرفته و هوشمندی در مورد درآمد و هزینه‌های خود دست پیدا کنید. این گزارش‌ها به صورت دسته‌بندی شده و به شکل ماهانه و سالانه قابل دریافت هستند. در نهایت می‌توانید گزارش مورد نظر خود را به شکل متن،‌ تصویر یا PDF دانلود کرده و فایل مربوطه را نیز با اشخاص دلخواه خود به اشتراک بگذارید.


-نمودارها: نمودارهای موجود در نرم افزار دخل و خرج برای ایفون اطلاعات را به شکلی دقیق و موثر در یک نگاه در اختیار شما قرار خواهند داد.


-امکان ثبت درآمد و بدهی‌ها: جالب است بدانید که با نصب دخل و خرج ایفون می‌توانید انواع درآمدهای خود را هم در این برنامه به همراه بدهی‌ها و طلب‌هایی که دارید ثبت کرده و به این شکل هزینه‌ها و درآمدهای خود را موثرتر مدیریت کنید.

نرم افزار مدیریت دخل و خرج فارسی برای ایفون

با نصب دخل و خرج ایفون محدودیتی در ورود آیتم‌های مرتبط با هزینه‌ها و درآمدهای خود نخواهید داشت و می‌توانید در طول هر روز هر مقدار هزینه که می‌خواهید ثبت کنید. البته اگر به هر دلیلی مجبور به تعویض تلفن خود شدید نگران نباشید چرا که امکان انتقال راحت و بدون دردسر این برنامه به همراه اطلاعات آن به گوشی جدید شما وجود خواهد داشت.

سوالات متداول دانلود برنامه دخل و خرج برای ایفون

نوعی برنامه‌ی حسابداری است که با استفاده از آن می‌توان مجموع درآمد و هزینه‌ها را در ماه مدیریت کرد.

ارائه‌ی گزارش، نمایش نمودار، امکان معرفی حساب‌های بانکی، بودجه‌بندی و مدیریت بودجه، تهیه‌ی بکاپ بر روی گوگل درایو و…

شما می‌توانید این اپلیکیشن را بر روی iOS 12.0 به بعد نصب کنید.

بله؛ شما می‌توانید در صورت نیاز اطلاعات خود را به گوشی دیگری منتقل کنید.

امکان معرفی حساب بانکی و ثبت تراکنش‌های انجام شده با آن حساب به صورت مستقیم در برنامه یکی از مهم‌ترین مزیت‌های نصب دخل و خرج آیفون محسوب می‌شود.

اطلاعات برنامه

تاکسی اپس

+۲۳,۰۰۰

۳۸.۴۵ MB

2.7.0.1020

iOS 12.0

+ 9

رایگان

سازنده

تعداد نصب

حجم برنامه

نسخه فعال

سازگاری

محدودیت سنی

قیمت

به این برنامه امتیاز دهید