اپلیکیشن سیبچه
دانلود اپ برای ایفون
4.8 از 301 رای
4.8/5

اسنپ | Snapp

آسان سفر کنید!

دانلود اسنپ ایفون
4.8 از 301 رای
4.8/5

معرفی اسنپ برای ایفون

برنامه اسنپ یک سوپر اپلیکیشن همه کاره است ولی بیشترین استفاده از آن، درخواست تاکسی اینترنتی اسنپ بوده که کاربران می‌توانند با نصب این برنامه بر روی گوشی، مبدا و مقصد مورد نظر خود را تعیین کرده و هزینه سفر را نیز مشاهده کنند. در نهایت پس از درخواست اسنپ، نزدیک‌ترین خودرو به موقعیت کاربر ارسال خواهد شد.

امکانات ویژه نصب اسنپ برای ایفون

برنامه اسنپ مدت‌هاست که با تبدیل شدن به یک سوپر اپلیکیشن برای بسیاری از کاربران حکم یک ابزار همه‌ کاره را دارد. برخی از پرکاربردترین خدمات اسنپ شامل موارد زیر است:
· تاکسی اینترنتی اسنپ
· پیک موتوری اسنپ
· سرویس بورس اسنپ
· سوپرمارکت آنلاین اسنپ
· سرویس‌ پرداخت قبض اسنپ
· مشاوره آنلاین پزشکی با اسنپ

 

جدیدترین نسخه اسنپ براي ایفون

یکی از امکاناتی که در جدیدترین نسخه اپلیکیشن اسنپ فراهم شده، اعلام زمان تقریبی رسیدن راننده و همچنین زمان تقریبی رسیدن خودرو به مقصد است. به این ترتیب که بعد از قبول سفر،‌ بالای کادر مشخصات راننده و خودرو، جمله‌ای مبنی بر زمان رسیدن راننده به مبدا نشان داده می‌شود و با آغاز سفر، این جمله به زمان تقریبی رسیدن به مقصد تغییر پیدا می‌کند. این زمان هر ۳۰ثانیه‌ یک‌بار، بسته به ترافیک و سرعت حرکت خودرو، به‌روز می‌شود.

دانلود رایگان اسنپ برای آیفون

دانلود سوپر اپلیکیشن اسنپ و هر برنامه‌ی ایرانی مانند اسنپ رانندگان، تپسی سفیران، تپسی و تاکسی ماکسیم ، به راحتی با دانلود اپلیکیشن سیبچه ممکن است.

سوالات متداول

ثبت‌نام در اسنپ از طریق اپلیکیشن انجام می‌شود. برای این کار شما می‌توانید نام و نام خانوادگی، ایمیل و کلمه عبور خود را در صفحه ثبت‌‌نام وارد کنید و یا از طریق دکمه ورود با گوگل، به نرم‌افزار وارد شوید. پس از آن، باید یک بار شماره همراه خود را تایید کنید تا امکان درخواست اسنپ برای شما فعال شود.

بله؛ اگر هنوز راننده‌ای سفرتان را قبول نکرده است، می‌توانید دکمه «لغو درخواست» را نگه دارید تا سفرتان کنسل شود. اگر راننده‌ای سفرتان را قبول کرده نیز می‌توانید دکمه ضربدر بالای صفحه سمت چپ را بزنید تا سفرتان کنسل شود. اما اگر سوار خودروی راننده شده‌اید، دیگر نمی‌توانید سفرتان را کنسل کنید.

قیمت یک مسیر در ساعت‌های مختلف روز به‌دلیل تفاوت میزان ترافیک، یکسان نیست و در ساعت‌های شلوغ، گران‌تر است چون راننده باید زمان بیشتری را در سفر بگذراند. نوع سرویس درخواستی نیز روی قیمت نهایی مسیر تأثیر می‌گذارد و سرویس‌های اکوپلاس گران‌تر از اکو عادی هستند.

قیمت هر سفر در اسنپ بر اساس 4 فاکتور مهم، ورودی سفر، مسافت سفر، مدت زمان سفر و نسبت عرضه و تقاضا تعیین می‌شود.

البته؛ پس از انتخاب مبدا و مقصد، به بخش گزینه‌ها و «انتخاب مقصد دوم» را رجوع کرده و سفارشتان را ثبت کنید.

در سوپر اپلیکیشن اسنپ می‌توانید نوع خودرو را در قالب ((اسنپ اکو)) و ((اسنپ اکو پلاس)) انتخاب کنید. اسنپ اکو شامل استفاده از خودروهای معمولی با قیمت مناسب و اسنپ اکو پلاس شامل درخواست سفارش برای خودروهای باکیفیت و قیمت بیشتر است.

با دانلود اسنپ فقط می‌توانید دو مقصد را تعیین کنید. برای تعیین بیش از دو مقصد لازم است با راننده هماهنگ کنید. در صورت پذیرش راننده، لازم است با پشتیبانی هماهنگ کنید تا مبلغ نهایی سفر را در برنامه برایتان مشخص کند.

خیر. در حال حاضر امکان درخواست خودرو و دیگر خدمات مورد نظرتان تنها به‌صورت آنلاین و از طریق اپلیکیشن اسنپ مقدور است.

اطلاعات برنامه

اسنپ

۱۷۶,۰۰۰+

۴۲.۴۴ MB

5.8.1.391

iOS 12.0

ندارد

رایگان

سازنده

تعداد نصب

حجم برنامه

نسخه فعال

سازگاری

محدودیت سنی

قیمت

4.8/5 - (29 votes)