اپلیکیشن سیبچه
دانلود اپ برای ایفون
4.7 از 64 رای
4.7/5

رمزبان بانک ملی | Ramzban

دانلود رمزبان بانك ملي براي آيفون
دانلود رمزبان بانک ملی ios
4.7 از 64 رای
4.7/5

دانلود رمزبان بانك ملي براي آيفون

اپلیکیشن رمزبان بانک ملی ایران ios، لقب اولین برنامه تولید رمز یکبار مصرف آفلاین در کشور را دارد. مهم‌ترین مزیت رمزبان برای ایفون نسبت به سایر برنامه‌های بانکی کشور، قابلیت ارائه رمز دوم پویا در هر مکان و بی‌نیاز بودن آن به اینترنت است. دقت کنید که برای ثبت‌نام و دانلود رایگان رمزبان بانک ملی برای ایفون به اینترنت نیاز است.شما میتوانید این برنامه کاربردی و بانکی را با امنیت بالا از اپ استور سیبچه دانلود کنید.

دانلود برنامه رمزبان بانک ملی ios

·  امکان حذف رمزهای تولید شده
·  دارای احراز هویت دو مرحله‌ای
·  دارای امکان کپی کردن رمزهای تولید شده
·  تولید رمزهای یک‌بار مصرف بدون نیاز به اینترنت
·  امکان استفاده برای رمزهای اول و دوم بانکی در شبکه شتاب
·  قفل خودکار برنامه در صورت عدم کارکرد در یک بازه زمانی مشخص و قابل تنظیم
·  از کار افتادن برنامه در صورت اشتباه وارد کردن رمز یا الگوی اشتباه به صورت 5 بار متوالی
·  امکان ارسال پیامک خودکار هنگام ورود به برنامه (برای جلوگیری از سوءاستفاده های احتمالی) با رمزبان بانک ملی ایفون.

دانلود رایگان رمزبان بانک ملی برای ایفون

دانلود رمزبان بانك ملي براي آيفون مانند دانلود نسخه وب رمزبان برای ایفون، رمزهای اول و دوم یک‌بار مصرف برای کارت‌های مختلف کاربران تولید می‌شود که استفاده از هر رمز تنها 60 ثانیه اعتبار دارد. این رمز پس از اتمام زمان مورد نظر منقضی شده و همچنین تنها همان یک‌بار قابل استفاده است. با ابطال رمز قبلی، رمز جدیدی تولید شده و به کاربر نمایش داده خواهد شد.

دانلود رمزبان بانک ملی iOS

اﻣﺮوزه ﺑﻮاﺳﻄﻪ ﮔﺴﺘﺮش ﺷﯿﻮه ﻫﺎی ﭘﺮداﺧﺖ و رﺷﺪ روﺷﻬﺎی ﺳﻮء اﺳﺘﻔﺎده، ﺑﺎﻻ ﺑﺮدن اﻣﻨﯿﺖ تراکنش های ﺑﺎﻧﮑﯽ ﺑﻪ ﯾﮑﯽ از چالش های اﺻﻠﯽ بانک ها ﺗﺒﺪﯾﻞ ﺷﺪه اﺳﺖ. در اﯾﻦ ﻣﯿﺎن، ﺑﺎ ﺗﻮﺟﻪ ﺑﻪ ﺑﺎﻻ ﺑﻮدن ﻧﺮخ اﺳﺘﻔﺎده از ﮐﺎرت، ﺑﺼﻮرت ﺣﻀﻮری ﯾﺎ ﻏﯿﺮ ﺣﻀﻮری ﻫﻤﭽﻮن درﮔﺎه ﻫﺎی ﭘﺮداﺧﺖ اﯾﻨﺘﺮﻧﺘﯽ، ﺑﺎﻻ ﺑﺮدن اﻣﻨﯿﺖ اﯾﻦ ﻧﻮع تراکنش ها از اوﻟﻮﯾﺖ ﺑﺴﺰاﺋﯽ ﺑﺮﺧﻮردار ﺷﺪه اﺳﺖ. در همین راستا بانک ملی ایران ﻃﺮح اﺳﺘﻔﺎده از رﻣﺰﻫﺎی ﯾﮑﺒﺎر ﻣﺼﺮف را ﺑﻪ ﻋﻨﻮان ﯾﮑﯽ از اﺑﺰارﻫﺎی ﻣﻔﯿﺪ در دستور کار قرار داد و ﺑﺎ ﺗﻮﺟﻪ ﺑﻪ ﻋﺪم رﻏﺒﺖ ﻣﺸﺘﺮﯾﺎن ﺑﺮای اﺳﺘﻔﺎده از دﺳﺘﮕﺎه ﻣﺠﺰا ﺟﻬﺖ ﺗﻮﻟﯿﺪ رﻣﺰ ﯾﮑﺒﺎر ﻣﺼﺮف، اﺳﺘﻔﺎده از اﭘﻠﯿﮑﯿﺸﻦ‌ﻫﺎی ﮐﺎرﺑﺮدی و نصب رمزبان برای ایفون ﺑﺮ روی ﮔﻮﺷﯽ ﻫﺎی ﺗﻠﻔﻦ ﻫﻮﺷﻤﻨﺪ، ﯾﮏ ﮔﺰﯾﻨﻪ ﻣﻨﺎﺳﺐ و ﻣﻨﻄﻘﯽ را معرفی نمود.

سوالات متداول نصب رمزبان بانک ملی برای ایفون

استفاده از سرویس‌های رمز یک‌بار مصرف به مدت 1 سال اعتبار دارد و پس از پایان اعتبار نیاز به فعال‌سازی مجدد است.

در حال حاضر این سامانه تنها برای ملی کارت قابل استفاده است و سایر کارت‌های هدیه، بن و… امکان استفاده از این سامانه را ندارند.

کاربران برای انجام تراکنش یا خرید 60 ثانیه فرصت دارند تا رمز را وارد کنند؛ در غیر این صورت اعتبار آن از بین رفته و باید مجددا رمز جدید دریافت کنند.

اپلیکیشن رمزبان دسترسی ایمن، سریع و ساده را برای هر دو گروه کاربران Android و iOS ارائه می‌دهد. تنها دو نکته حائز اهمیت است: جهت استفاده از این اپلیکیشن نسخه iOS گوشی آیفون شما باید بالاتر از iOS10 بوده و نسخه اندروید تلفن همراه شما باید بالاتر از 4.2 باشد.

خیر، رمزبان تنها از مزیت دریافت رمز اول و دوم به صورت آفلاین برخوردار بوده و برای ثبت‌نام در آن به اینترنت نیاز است.

اطلاعات برنامه

کاوشگران همراه کیش

۲۱,۰۰۰+

۲۸.۲۴ MB

2.3.0.1

iOS 10.0

+ 9

رایگان

سازنده

تعداد نصب

حجم برنامه

نسخه فعال

سازگاری

محدودیت سنی

قیمت

4.9/5 - (14 votes)