اپلیکیشن سیبچه
دانلود اپ برای ایفون
4.7 از 87 رای
4.7/5

همراز بانک تجارت | Hamraaz

سامانه تولید رمز یکبار مصرف بانک تجارت

همراز بانک تجارت برای آیفون
4.7 از 87 رای
4.7/5

معرفی همراز بانک تجارت برای آیفون

اپلیکیشن همراز، یک برنامه تولید رمز پویای بانک تجارت است که با امکاناتی از جمله تولید رمز پویای تجارت کارت و تولید رمز یکبار مصرف برای استفاده در سامانه‌های بانکداری اینترنتی و اپلیکیشن همراه بانک تجارت، برای مشتریان بانک تجارت قابل استفاده می‌باشد.

امکانات همراز بانک تجارت ios

· فعالسازی رمز پویا پیامکی:

برای فعالسازی رمز پویا از طریق اپلیکیشن همراز، ابتدا باید این اپلیکیشن را دانلود و نصب کنید. برای تعریف کارت در همراز، لازم است درخواست خود را در دستگاه خودپرداز یا همراه بانک تجارت ثبت کرده و شماره سریال و کد فعالسازی دریافت کنید.

· تولید رمز دوم پویا و رمز یکبار مصرف

نسخه ios همراه بانک تجارت همراز

برای به روز بودن اپلیکیشن، سازگاری با سیستم عامل ios 15 و عدم ایجاد محدودیت های شرکت اپل، کافی است همراز نسخه 1.8.0 را سیبچه دانلود و نصب کنید.

دانلود همراز بانک تجارت ios

شما میتوانید جهت دانلود و نصب همراز بانک تجارت به سیبچه مراجعه نمایید وبا تهیه اشتراک آن، به راحتی همراز بانک تجارت و برنامه های مشابه مانند ریما و رمزساز رفاه را دانلود نمایید.

سوالات متداول دانلود همراز بانک تجارت برای ایفون

1. ورود به اپلیکیشن همراز
2. انتخاب گزینه + (افزودن)
3. انتخاب درگاه (گزینه کارت را انتخاب کنید)
4. ورود شماره کارت و یک عنوان دلخواه
5. ورود شماره سریال دریافتی از همراه بانک یا رسید خودپرداز
6. ورود کد فعالسازی دریافتی از طریق پیامک
7. لمس گزینه تایید و اضافه شدن کارت در همراز

1. ورود به برنامه همراز
2. انتخاب گزینه درخواست رمز یکبار مصرف روی کارت مورد نظر
3. ورود کلمه عبور (یا اثرانگشت / تشخیص چهره)

رمز پویا بدون نیاز به اینترنت یا آنتن مخابراتی در همراز تولید و نمایش داده می‌شود.
شما می‌توانید یکی از کارت‌های تعریف شده در همراز را به عنوان پیش‌فرض تعریف کنید تا در هر بار ورود به برنامه، بلافاصله رمز پویا برای کارت پیش فرض، تولید و نمایش داده می‌شود.

در صورت فعال بودن باز کردن قفل گوشی با اثر انگشت (یا تشخیص چهره در سیستم عامل ios)، می‌توانید قابلیت ورود بایومتریک را برای همراز فعال کنید. برای این منظور کافیست در صفحه ورود به اپلیکیشن، رمز را وارد کرده اما به جای لمس گزینه ورود، آیکون اثر انگشت را لمس کرده و انگشت خود را روی سنسور اثر انگشت گوشی قرار دهید.

قابلیت تعریف هر کارت صرفا روی یک دستگاه وجود دارد. بنابراین برای تعریف کارت در اپلیکیشن همراز دیگر، ابتدا باید کارت قبلی را حذف کنید. پس از حذف یک کارت میتوان اطلاعات آن کارت را مجددا روی همان اپلیکیشن یا اپلیکیشن نصب شده روی تلفن همراه دیگری اضافه کرد.

در صورت فراموشی رمز ورود، با لمس گزینه فراموشی رمز، میتوانید رمز ورود جدید تعیین کنید. توجه داشته باشید که با این اقدام، تمامی کارت‌ها و درگاه‌های تعریف شده در همراز حذف خواهند شد و باید مجددا نسبت به فعالسازی و تعریف درگاه در همراز اقدام کنید.

اطلاعات برنامه

بانک تجارت

۶,۴۰۰+

۲۱.۰۶ MB

1.9.0.2

iOS 9.0

ندارد

رایگان

سازنده

تعداد نصب

حجم برنامه

نسخه فعال

سازگاری

محدودیت سنی

قیمت

4.6/5 - (34 votes)