اپلیکیشن سیبچه

دانلود اپ برای ایفون
3.2 از 76 رای
3.2/5

همراه بانک رسالت | Resalat Mobile Bank

دانلود همراه بانک رسالت برای ایفون

همراه بانک رسالت
4.9 از 76 رای
4.9/5

دانلود نرم افزار بانک رسالت برای ایفون / Resalat Mobile Bank

اپلیکیشن بانک رسالت برای ایفون پلتفرمی است که امکان بهره‌مندی از خدمات بانکی مختلف را بدون نیاز به مراجعه حضوری در اختیار کاربران این بانک قرار می‌دهد. با این وجود دیگر نیازی نیست برای انجام امور پیچیده بانکی مثل صدور چک، انتقال وجه به صورت حساب به حساب یا کارت به کارت در صف‌های طولانی بانک معطل شوید و تنها با دانلود همراه بانک رسالت برای ایفون رایگان نسخه ios از سیبچه می‌توانید کارهای مورد نظر خود را در عرض چند ثانیه انجام دهید.

اپلیکیشن بانک رسالت برای ایفون

بانک قرض الحسنه رسالت اولین بانک بدون شعبه در کشور است که برای هماهنگ کردن هرچه بیشتر خود با پیشرفت تکنولوژی و بانکداری الکترونیکی پیشخوان مجازی و همراه بانک رسالت برای ایفون را ارائه کرده است که به صورت ۲۴ ساعته آماده‌ی ارائه‌ی خدمات گوناگون به مشتریان عزیز بدون نیاز به حضور فیزیکی و به شیوه‌ای امن است.

همراه بانک رسالت برای ایفون

بهترین روش پیش روی شما برای نصب همراه بانک رسالت برای ایفون دانلود این برنامه از اپ استور معتبر سیبچه است. برای این منظور می‌توانید مراحل زیر را دنبال کنید:
وارد وب‌سایت سیبچه شده و بعد از کلیک بر روی قسمت جستجو نام بانک رسالت همراه بانک ایفون را تایپ کنید. بعد از آن با کلیک بر روی دانلود می‌توانید از قابلیت‌های گوناگون این نرم‌افزار بهره‌مند شوید.
روش ساده‌تر دانلود همراه بانک رسالت برای ایفون با لینک مستقیم است. با این کار مستقیماً به صفحه‌ی مربوطه هدایت شده و می‌توانید مراحل مربوط به دانلود و نصب را طی کنید. 

مشخصات و قابلیت‌های همراه بانک رسالت برای گوشی ios

بعد از دانلود همراه بانک رسالت آیفون با لینک مستقیم امکانات و قابلیت‌های گوناگونی در اختیار شما قرار می‌گیرد که از جمله‌ی آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

امکان یادداشت شرح برای مبدا و مقصد در کارت به کارت

بعد از نصب همراه بانک رسالت برای ایفون نسخه وب می‌توانید با رفتن به منوی کارت > انتقال وجه‌> بیشتر، توضیحات لازم برای مبداً و مقصد را در زمان کارت به کارت وارد کنید.

قابلیت تغییر رمز دوم کارت

با دانلود همراه بانک رسالت برای ایفون رایگان از سیبچه می‌توانید با رفتن به بخش منوی کارت > تغییر رمز دوم و وارد کردن رمز فعلی و ثبت رمز جدید، پسورد دوم کارت خود را به راحتی و بدون دردسر تغییر دهید.

مشاهده‌ی ریز اقساط

یکی دیگر از امکانات کاربردی اپلیکیشن بانک رسالت برای ایفون امکان مشاهده‌ی تاریخ سررسید قسط، مبلغ پرداختی، اصل جریمه، شماره قسط و مواردی از این قبیل است که با مراجعه به بخش منوی تسهیلات > اقساط و پرداخت قسط > انتخاب قسط مورد نظر > جزئیات قسط امکان‌پذیر است.

دریافت اطلاعات شبا در زمان انتقال وجه

نرم افزار بانک رسالت برای ایفون امکان استعلام شماره شبای مقصد را پیش از واریز وجه در اختیار کاربران قرار می‌دهد. برای استفاده از این قابلیت باید به بخش سپرده > انتقال > انتقال بین بانکی > شبا مقصد مراجعه کرده و شماره شبای مقصد را در قسمت مربوطه وارد کنید.

ورود به برنامه با ثبت اثر انگشت

اگر همواره رمزهای عبور خود را فراموش می‌کنید می‌توانید با رفتن به بخش سایر > اثر انگشت، قابلیت ورود به همراه بانک رسالت برای ایفون را با اثر انگشت فعال کنید. 

پرداخت قبوض به صورت گروهی

با رفتن به بخش منوی کارت > پرداخت قبض > اسکن با بارکد یا وارد کردن شناسه قبض و پرداخت > استعلام قبض، سایر قبوض خدماتی خود را هم وارد کرده و آن‌ها را به صورت گروهی پرداخت کنید.

انتقال وجه بانکی و بین بانکی مستمر

همراه بانک رسالت برای ایفون نسخه وب قابلیت انتقال وجه مستمر بانکی و بین بانکی هم دارد که با فعال کردن آن در روز و ساعت مشخصی از سپرده‌ی شما مبلغ خاصی به حساب سایر افراد انتقال داده می‌شود.
برای فعال کردن این قابلیت به بخش منوی سپرده > انتقال > انتقال به سپرده دیگران رفته و با تیک زدن بخش مستمر و مشخص کردن تاریخ شروع انتقال و ساعت انجام آن بر روی تأیید کلیک کنید.

یادداشت‌گذاری بر روی تراکنش‌های انجام‌شده

شما می‌توانید بر روی تراکنش‌های گوناگون خود یادداشت گذاشته و به این ترتیب امور مالی را با دقت بیشتری مدیریت کنید. برای فعال کردن این قابلیت در همراه بانک رسالت ios تحت وب باید به بخش سپرده > گردش > انتخاب تعداد گردش > ارسال > انتخاب گردش > یادداشت سپرده بروید.

دانلود ای کاپ رسالت برای ایفون

شما می‌توانید رسید تراکنش‌های انجام شده با بانک رسالت همراه بانک ایفون را با سایرین در شبکه‌های اجتماعی گوناگون یا از طریق پیامک به اشتراک بگذارید.

سایر مشخصات این برنامه‌ی کاربردی را می‌توان به صورت زیر خلاصه کرد:


-راه‌اندازی سامانه پل
-مشاهده نزدیکترین خودپرداز
-اصلاح پیامک رمز دو عاملی همراه بانک
-استعلام سری و سریال چک از طریق صیاد چک
-ایجاد قابلیت ذخیره رسید تراکنش در گالری تلفن همراه
-انتقال وجه ساتنا کارتابلی
-نمایش سه گردش آخر کارت
-اصلاح نمایش اعشار در مبلغ تسهیلات
-تغییر سپرده پیش فرض کارت
-انتقال وجه پایا
-تفکیک سرویس دریافت لیست سپرده و موجودی آن‌ها به صورت جداگانه در هنگام لاگین در همراه بانک (رفع کندی و افزایش سرعت)
-خرید شارژ و بسته اینترنتی
-قابلیت مسدود کردن چک
-امکان مسدود سازی کارت و…

نصب همراه بانك رسالت براي ايفون

۱-امکان درخواست تسهیلات
۲-امکان دریافت کد دوعاملی
۳-امکان تسویه یکجا تسهیلات
۴-امکان دریافت کانون سپرده
۵-افزودن فیلد بابت در زمان ثبت و انتقال چک
۶-امکان استعلام کد شهاب
۷-پیشنهاد کد ملی در امضاکنندگان پیچک
۸-اسکن QR شناسه صیاد چک
۹-امکان کپی شماره شبا و رمز پویا
۱۰-نمایش شرح علت رد شدن درخواست تسهیلات

دانلود همراه بانک رسالت برای نسخه ios از سیبچه

شما می‌توانید برای بهره‌مندی از قابلیت‌های گوناگون نرم افزار بانک رسالت برای ایفون این برنامه را به صورت رایگان از سیبچه یکی از معتبرترین اپ‌استورهای ایرانی دانلود کنید. برای مطرح کردن پرسش‌های خود نیز می‌توانید از طریق تلفن ۰۲۱.۴۱۴۷۸۰۰۰ یا ایمیل hi@sibche.com با پشتیبانی مجموعه ارتباط برقرار کنید.

سوالات متداول دانلود ای کاپ با لینک مستقیم برای ایفون

در صورتی که برای اولین بار از نسخه‌های جدید برنامه موبایلی قرض الحسنه رسالت استفاده می‌کنید، فعال‌سازی آن را از ۲ روش ممکن است.
فعالسازی از طریق برنامه موبایل بانک برای افرادی میسر است که حساب سپرده‌ای در بانک رسالت ندارند و یا هنوز رمز عبور و نام کاربری خود را از پیشخوان دریافت نکرده اند. در این روش فعالسازی اپلیکیشن بانک رسالت باید گزینه خدمات کارت را انتخاب کنید تا به بخش فعالسازی هدایت شوید. کد ملی و شماره موبایل را بنویسید و درخواست فعال‌سازی خودتان را ثبت کنید.
در روش دوم باید درخواست فعالسازی برنامه بانک را در سایت پیشخوان مجازی بانک رسالت، ثبت کنید.

اگر تلفن همراه شما این امکان را دارد، به‌سادگی می‌توانید قابلیت ورود با اثر انگشت را برای همراه بانک رسالت نیز از طریق منوی «سایر» فعال کنید.

کافی است از منوی کارت، گزینه تغییر رمز دوم را انتخاب کنید. حالا رمز جدید را همراه با رمز فعلی‌تان وارد کرده و دکمه ارسال عملیات را بزنید تا رمزتان به‌روزرسانی شود.

بله. ابتدا از قسمت منوی کارت وارد بخش پرداخت قبض شوید و بارکد قبض را اسکن کرده یا شناسه قبض و شناسه پرداخت را به‌صورت دستی وارد کنید. این عملیات‌ها را برای همه قبض‌هایتان انجام داده و در پایان، همگی را با هم پرداخت کنید.

بله، کافی است به قسمت منوی سپرده و سپس بخش انتقال رفته، گزینه‌ی انتقال به دیگران را انتخاب کرده و گزینه مستمر را علامت بزنید. در پایان نیز لازم است تاریخ شروع انتقال و تعداد دفعات انتقال را مشخص کرده و دکمه تایید را فشار دهید.

بله. وارد قسمت سپرده شوید، سپس بخش انتقال، بعد انتقال به بین بانکی و شبا مقصد، حال دکمه + بفشارید. شبای مقصد را وارد کرده و ذخیره کنید.

اطلاعات برنامه

بانک قرض الحسنه رسالت

۲۰,۰۰۰+

۳۲.۳۸ MB

11.0.1.18.0

iOS 12.1

ندارد

رایگان

سازنده

تعداد نصب

حجم برنامه

نسخه فعال

سازگاری

محدودیت سنی

قیمت

4.6/5 - (26 votes)