اپلیکیشن سیبچه
دانلود اپ برای ایفون
4.7 از 118 رای
4.7/5

ریما بانک صادرات | Rima

دانلود مستقیم ریما برای ایفون

دانلود برنامه ریما برای ایفون
4.7 از 118 رای
4.7/5

معرفی نرم افزار ریما برای آیفون

برنامه ریما، از دیگر خدمات بانکداری الکترونیک است. بانک صادرات در راستای تسهیل خدمات مبتنی بر کارت در تراکنش‌های مالی، ریما را عرضه کرده است. دانلود نسخه جدید ریما بانک صادرات برای ایفون یکی از روش‌های دریافت رمز یک‌بار مصرف بانک صادرات است. شما میتوانید دانلود مستقیم ریما برای ایفون را از سیبچه به راحتی انجام و از خدمات آن به راحتی استفاده کنید.

امکانات ویژه دانلود نسخه جدید ریما برای ایفون

· امنیت بالا
· کاملا رایگان
· رابط کاربری آسان
· دریافت آسان رمز دوم
· امکان قفل برنامه با اثر انگشت
· امکان استفاده از چند کارت به صورت هم‌زمان
· پشتیبانی از کارت بانک‌های کشاورزی، صادرات، آینده و موسسه اعتباری نور

دانلود نرم افزار ریما بانک صادرات برای ایفون

علاوه بر امکان دریافت آسان رمز دوم پویا و امنیت بالا، مهم‌ترین قابلیت این برنامه پشتیبانی آن از کارت‌های چند بانک دیگر معرفی کرد. اگر شما صاحب کارت‌های الکترونیکی از بانک های مختلف باشید می بایست برای دریافت رمز دوم پویای هر کدام اپلیکیشن جداگانه ای را نصب کنید. اما نصب ریما برای ایفون با پشتیبانی از خدمات سه بانک صادرات، کشاورزی و آینده با ارائه دانلود نسخه جدید ریما بانک آینده برای آیفون و دانلود برنامه ریما بانک کشاورزی با لینک مستقیم برای ایفون شما را از نصب نرم‌افزارهای این بانک‌ها معاف می‌کند. به طور کلی این اپ با توجه به رابط کاربری ساده و روانی که دارد برای استفاده همه افراد به خصوص کسانی که چندان با گجت‌های هوشمند آشنا نیستند می‌تواند بسیار کاربردی باشد.

نصب رایگان نسخه iOS برنامه ریما

دانلود اکثر برنامه‌های ایرانی برای آیفون چالش‌برانگیز است؛ ولی شما می‌توانید با دانلود تنها یک اپ، سیبچه، تمامی برنامه‌های مورد نیاز خود، مانند رمزسازهای بانکی ( رمزبان، رمزساز بانک رفاه و ریما) را به راحتی نصب کنید. 

سوالات متداول دانلود رایگان ریما برای ایفون

علت: شماره موبایل وارد شده در خودپرداز متعلق به شما نیست. شماره همراه اعلام شده به بانک متفاوت است. برای حل این مشکل با به همراه داشتن کارت شناسایی معتبر به شعبه مراجعه کرده و درخواست کنید شماره تلفن همراه ثبت شده برای شما اصلاح شود.

علت ١: هنگام وارد کردن رمز چاپ شده بر روی رسید خودپرداز در قسمت «رمز دریافتی از طریق درگاه» کاراکترها اشتباه وارد می‌شود. معمولا کاراکتر O و عدد صفر یا حروف l و I با یکدیگر اشتباه گرفته می‌شوند.
علت ٢ : رمزهای دریافتی از خودپرداز و پیامک جابه‌جا وارد می‌شوند. رمز خودپرداز باید در فیلد بالا و رمز پیامکی در فیلد پایین وارد شود.
علت ٣ : کد پیامکی به‌صورت ناقص دریافت شده یا به درستی در ریما کپی نمی‌شود. رمز پیامکی باید ١٠٨ کاراکتر بوده و شروع آن با 6 رقم اول شماره کارت – ٤ رقم آخر شماره کارت- عدد ٢ باشد. به عنوان نمونه:
٢ – ١٢٣٤ – ٦٠٣٧٦٩
علت ٤ : چند رمز فعال‌سازی دریافت شده بصورت جابه‌جا وارد می‌شود. برای اینکه بخش اول رمز که بر روی رسید خودپرداز چاپ می‌شود و بخش دوم رمز که از طریق پیامک دریافت می‌شود، برای کارت‌های مختلف بصورت جابه‌جا وارد نرم افزار ریما نشود، یکی یکی درخواست اول و دوم را برای کارت یا کارت‌های خود بر روی خودپرداز ثبت کنید.
علت ٥ : در هنگام ثبت نام ریما، شماره همراهی غیر از شماره موبایل اعلام شده به بانک وارد شده است.

علت ١: در تنظیمات تلفن همراه، تاریخ و زمان تنظیم نیست. تاریخ و زمان (date and time) تلفن همراه خود را روی حالت خودکار (Automatic date and time) قرار دهید.
علت ٢ : شاید به علت ورود بیش از حد رمز دوم اشتباه، کارت برای انجام عملیات با رمز دوم مسدود است. به خودپرداز بانک صادرات مراجعه کرده و ابتدا رمز دوم ثابت جدید معین کنید (در صورتی که هنوز رمز دوم ثابت به دستور بانک مرکزی حذف نشده باشد) و سپس مجددا فعال‌سازی رمز دوم یکبار مصرف را انجام دهید.

علت ١: شماره موبایل در هنگام ثبت‌نام اشتباه وارد شده است.
علت ٢ : شبکه تلفن همراه (آنتن دهی) در محل وجود ندارد.
علت ٣ : سرشماره ارسال پیامک ( ٩٨٣٠٠٠٩٤٠ ) در لیست سیاه تلفن همراه است.

رمز پویا (یکبار مصرف) مربوط به کارت بوده که باید برای هر کارتی به صورت جداگانه از طریق خودپرداز عملیات فعال‌سازی رمز پویا (یکبار مصرف) را انجام داد. همه کارت‌های صادرات خود را میتوانید در نرم‌افزار ریما با زدن علامت (+) ثبت کنید.

خیر، باید نرم‌افزار ریما را نصب کرده و از طریق خودپرداز فعال‌سازی را انجام داد و نیازی به مراجعه به شعبه نیست.

خیر؛ جهت امنیت بیشتر کاربران، فعال‌سازی حتما باید با شماره تلفن همراهی که در شعبه بانک صادرات ثبت شده، صورت گیرد.

در واقع این نرم‌افزار در حال حاضر به غیر از بانک صادرات، برای بانک‌های کشاورزی، آینده و موسسه اعتباری نور نیز قابل استفاده است.

خیر؛ نرم‌افزار ریما فقط رمز پویا (یکبار مصرف) تولید می‌کند و برای دیگر خدمات بانکی یا مالی قابل استفاده نیست.

اتصال به اینترنت تنها در مرحله ثبت‌نام در «ریما» نیاز است و بعد از ثبت‌نام و دریافت کد فعال‌سازی می‌توان به صورت آفلاین و بدون نیاز به اینترنت، کارت‌ها را ثبت نمود یا رمز پویا (یکبار مصرف) دریافت کرد.

اطلاعات برنامه

خدمات انفورماتیک

۲,۷۰۰+

۸.۵۲ MB

1.6.1.1.6.1

iOS 9.0

ندارد

رایگان

سازنده

تعداد نصب

حجم برنامه

نسخه فعال

سازگاری

محدودیت سنی

قیمت

4.6/5 - (29 votes)