اپلیکیشن سیبچه
دانلود اپ برای ایفون
4.7 از 102 رای
4.7/5

امضای ملت | امضای ملت

امضای ملت

امضای ملت برای ایفون
4.7 از 102 رای
4.7/5

معرفی اپلیکیشن امضای ملت برای ایفون

امضای دیجیتال نوعی امضای الکترونیکی بوده که با استفاده از الگوریتم‌های رمزنگاری پیاده‌سازی شده است. این امضا مانند امضای دست‌نویس، برای هر امضاکننده منحصر به فرد است. از آن‌جایی که در دنیای مدرن امروز، بسیاری از اموری که در گذشته به صورت حضوری و فیزیکی انجام می‌شد به شکل الکترونیکی و بدون نیاز به حضور فیزیکی شما انجام می‌شود، برای پاسخ به نیاز مشتریان جهت دریافت خدمات بانکی به صورت غیرحضوری و با کمترین مراجعه به شعب، افراد و سازمان‌ها امضای الکترونیک را جایگزین امضای سنتی کرده‌اند. برنامه امضاء الکترونیک ملت خدمت نوین بانک ملت برای گسترش صنعت بانکداری الکترونیک است. اپلیکیشن امضای ملت برای ایفون با قابلیت شناسایی و احراز هویت غیرحضوری مشتریان و صدور گواهی امضای دیجیتال در اختیار کاربران قرار گرفته است.

امکانات اپلیکیشن امضای ملت برای ایفون

· امکان احراز هویت غیرحضوری کاربران بدون نیاز به مراجعه حضوری به شعب بانک ملت
·امکان صدور گواهی امضاء الکترونیک قانونی برای کاربران
·امکان انجام امور بانکی بدون نیاز به مراجعه حضوری به شعب بانک ملت
·صرفه جویی در زمان و هزینه‌ها
·عدم پیچیدگی در نصب و راه‌اندازی
·سرعت در پردازش و تایید اطلاعات هویتی کاربران
·تضمین صحت و یکپارچگی داده‌ها
·افزایش امنیت و محرمانه بودن داده‌ها
·مجهز به فناوری هوش مصنوعی جهت تطبیق چهره و ویدئو کاربر با اطلاعات هویتی

نسخه iOS برنامه امضای ملت

نسخه ios برنامه امضای ملت جهت تسهیل در انجام امور مالی به صورت آنلاین در اختیار کاربران قرار گرفته است. کاربران دستگاه های آیفون و آپید به راحتی با خرید اشتراک و نصب سیبچه میتوانند اپلیکیشن امضای ملت برای ایفون را نصب و استفاده نمایند.

دانلود برنامه امضای ملت برای آیفون

دانلود اپلیکیشن امضای ملت برای آیفون به راحتی و رایگان و با تهیه اشتراک سیبچه امکان پذیر است. جدیدترین نسخه اپلیکیشن امضای ملت برای ایفون را می‌توانید از طریق استور ایرانی سیبچه دانلود کنید. استور سیبچه یکی از معتبرترین اپ استورهایی است که امکان دانلود بسیاری از اپلیکیشن‌های مختلف را برای گوشی‌های آیفون فراهم می‌آورد. بعد از نصب و فعال‌سازی سیبچه بر روی گوشی آیفون خود می‌توانید در قسمت جستجو، نسخه ios برنامه همراه کارت صادرات و همراه کارت تجارت و همراه کارت پارسیان را پیدا کنيد و بعد از دانلود از خدمات ویژه‌ این برنامه استفاده کنید.

سوالات متداول دانلود اپلیکیشن امضای ملت برای آیفون

برای دانلود اپلیکیشن امضای ملت برای آیفون ، می‌توانید به سایت سیبچه مراجعه کنید و با جستجوی نام “امضای ملت” برنامه مورد نظر را پیدا کرده و آن را دانلود کنید.

بله، دانلود برنامه امضای ملت برای آیفون به صورت رایگان در دسترس کاربران قرار دارد.

بله، هر مشتری که دارای یکی از حساب های متمرکز بانک ملت (قرض الحسنه پس انداز، کوتاه مدت، و جاری “جام”) باشد، می تواند برای استفاده از برنامه امضاء الکترونیک ملت با مراجعه به شعبه افتتاح کننده آن حساب، از خدمات امضای الکترونیک بهره مند شود.

بله، برای استفاده از اپلیکیشن امضای ملت برای ایفون نیاز به اتصال به اینترنت دارید.

بله، اپلیکیشن امضای ملت برای ایفون به زبان فارسی پشتیبانی می‌کند.

اطلاعات برنامه

بانک ملت

1400+

16.17 MB

1.0.2.3

iOS 13.0

ندارد

رایگان

سازنده

تعداد نصب

حجم برنامه

نسخه فعال

سازگاری

محدودیت سنی

قیمت

4.7/5 - (16 votes)