اپلیکیشن سیبچه
دانلود اپ برای ایفون
4.8 از 112 رای
4.8/5

دیجی پی | Digipay

دیجی پی برای ایفون

دانلود دیجی پی برای آیفون
4.8 از 112 رای
4.8/5

معرفی دیجی پی برای آیفون

اپلیکیشن دیجی پی برای آیفون راهکاری همه‌کاره‌ برای برآورده کردن نیازهای پرداخت و دریافت آنلاین است. علاوه بر امکان خرید اقساطی از دیجی‌کالا بدون نیاز به ضامن، کاربران با استفاده از قابلیت‌های این اپ می‌توانند امور مالی روزمره‌ی خود را به انجام رسانده و از تراکنش‌های آنلاین خود گزارشی کامل و دقیق بگیرند. شما میتوانید اپلیکیشن دیجی پی برای ایفون را از اپ استور سیبچه به شکل کاملا رایگان دانلود کنید.

امکانات برنامه Digipay برای ایفون

دیجی‌پی اپلیکیشن پرداخت و خرید اقساطی دیجی‌کالا

علاوه بر امکان خرید اقساطی از دیجی‌کالا بدون نیاز به ضامن، اپلیکیشن دیجی‌پی راهکاری همه‌کاره‌ برای برآورده کردن نیازهای پرداخت و دریافت آنلاین است. کاربران دیجی‌پی با استفاده از قابلیت‌های این اپ می‌توانند امور مالی روزمره‌ی خود را به انجام برسانند و از تراکنش‌های آنلاین خود گزارشی کامل و دقیق بگیرند.
خدمات اپلیکیشن دیجی‌پی عبارت‌اند:
• خرید قسطی از دیجی‌کالا بدون ضامن
در اپلیکیشن دیجی‌پی صفحه‌ای برای ثبت درخواست خرید قسطی از دیجی‌کالا وجود دارد. تمام کاربران دیجی‌پی و مشتریان دیجی‌کالا می‌توانند برای دریافت اعتبار درخواست بدهند. پس از ثبت‌نام اولیه و انجام اعتبارسنجی، از کاربر واجد شرایط خواسته می‌شود مدارک خود را کامل کند و سپس کیف پول او در اپلیکیشن دیچی‌پی شارژ می‌شود. کاربر می‌تواند به اندازه‌ی اعتبار تخصیص‌یافته به کیف پولش از وبسایت یا اپلیکیشن دیجی‌کالا خرید کند.

دانلود اپليكيشن ديجي پي براي ايفون

کیف پول دیجی‌پی ایفون و اپ دیجی پی ایفون را جایگزین کارت‌های بانکی‌تان کنید و به پرداخت‌های آنلاین خود سرعت بیش‌تری ببخشید. کیف پول دیجی‌پی با انواع کارت‌های بانکی شارژ می‌شود. در حال حاضر پرداخت‌های زیر با کیف پول ممکن‌اند:
· خرید شارژ
· خرید بسته‌ی اینترنت
· پرداخت قبض‌های آب، برق، گاز، تلفن، موبایل، جریمه و عوارض شهرداری
· پرداخت عوارض جاده‌ای
· پرداخت بدهی طرح ترافیک
. خیریه (نیکوکاری)
• انتقال وجه از کیف پول
در صفحه‌ی اصلی اپلیکیشن دیجی‌پی می‌توانید موجودی کیف پولتان را ببینید، آن را افزایش دهید و یا اعتبار منتقل کنید. برای انتقال اعتبار به کیف پول سایر کاربران، پس از وارد کردن شماره‌ی تلفن همراه مقصد و گرفتن استعلام، مبلغ مورد نظرتان را واریز کنید. انتقال از کیف پول اپلیکیشن دیجی‌پی کارمزد ندارد.

نسخه iOS دیجی پی

تغییرات در نسخه جدید دانلود دیجی پی ایفون و نصب دیجی پی برای ایفون به شکل زیر است:
‏‏• بهبود تجربه‌کاربر تکمیل اطلاعات هویتی در خرید اقساطی
‏• بهبود تجربه‌کاربر بارگذاری ضمانت در خرید اقساطی
‏• بهبود تجربه‌کاربر امکان‌سنجی خرید اقساطی

دانلود دیجی پی ایفون

 شما با انجام تراکنش‌هایی خاص از طریق این اپلیکیشن، شانس شرکت در قرعه‌کشی‌های جذابی را به دست خواهید آورد. طبیعتا هر چقدر بیشتر تراکنش‌های خود را با دیجی ‌پی انجام دهید، شانس بیشتری برای برنده شدن در قرعه‌کشی‌های جذاب این اپلیکیشن را خواهید داشت؛ بنابراین برای دانلود آن تعلل نکنید. راحت ترین روش برای دانلود دیجی پی و اپلیکیشن های مشابه مانند دیجی کالا اپ استور سیبچه است.

سوالات متداول دیجی پی iOS

بله؛ با وارد کردن شماره‌ی پلاک در صفحه‌ی طرح ترافیک می‌توانید بدهی طرح ترافیک خودرو را در محدوده‌ی تهران استعلام گرفته و پرداخت کنید. در این اپلیکیشن فهرست پلاک‌های وارد‌شده در صفحه‌ی طرح ترافیک را ذخیره می‌کند و در مراجعه‌های بعدی در دسترس شما می‌گذارد.

برای این کار کافی است کیف پول را جایگزین کارت‌های بانکی‌تان کنید و به پرداخت‌های آنلاین خود سرعت بیش‌تری ببخشید.

با اپلیکیشن دیجی ‌پی برای آیفون می‌توانید قبل و در حین سفر عوارض جاده‌ای را پرداخت کنید. در قسمت عوارض جاده‌ای، پس از وارد کردن شماره‌ی پلاک خودرو، بزرگراه و عوارضی مورد نظر را انتخاب و عوارض آن را پرداخت کنید. از این پس می‌توانید از گیت پرداخت الکترونیک عبور کنید و در صف پرداخت منتظر نمانید. پلاک‌های وارد شده در اپلیکیشن دیجی پی ذخیره می‌شوند و در مراجعه‌های بعدی در دسترس شما قرار می‌گیرند.

در اپلیکیشن دیجی ‌پی صفحه‌ای برای ثبت درخواست خرید قسطی از دیجی‌کالا وجود دارد. تمام کاربران دیجی ‌پی و مشتریان دیجی‌کالا می‌توانند برای دریافت اعتبار درخواست بدهند. پس از ثبت‌نام اولیه و انجام اعتبارسنجی، از کاربر واجد شرایط خواسته می‌شود مدارک خود را کامل کند و سپس کیف پول او در اپلیکیشن دیچی ‌پی شارژ می‌شود. کاربر می‌تواند به اندازه‌ی اعتبار تخصیص‌یافته به کیف پولش از وب‌سایت یا اپلیکیشن دیجی‌کالا خرید کند.

با اپلیکیشن دیجی پی بارکد قبض‌ها را اسکن کنید و پس از مشاهده‌ی شناسه‌ی قبض و شناسه‌ی پرداخت، با لمس‌ دکمه‌ی استعلام، میزان بدهی‌تان را ببینید. امکان پرداخت هم با کارت‌ بانکی و هم اعتبار کیف پول وجود دارد.

اطلاعات برنامه

دیجی پی

۲۳,۰۰۰+

۲۱.۶۲ MB

1.7.10.2

iOS 14.0

+ 9

رایگان

سازنده

تعداد نصب

حجم برنامه

نسخه فعال

سازگاری

محدودیت سنی

قیمت

5/5 - (28 votes)