اپلیکیشن سیبچه
دانلود اپ برای ایفون
4.7 از 64 رای
4.7/5

قبضینو | Ghabzino

استعلام و پرداخت انواع قبض

دانلود قبضینو ios
4.7 از 64 رای
4.7/5

معرفی قبضينو براي ايفون

قبضینو سامانه استعلام و پرداخت قبوض است. در سامانه پرداخت قبضینو دیگر نیازی به قبض کاغذی نبوده و می‌توانید تمام قبض‌های خود را بدون نیاز به شناسه پرداخت و شناسه قبض، استعلام گرفته و پرداخت کنید. سرویس‌های پرداخت آن، شامل استعلام خلافی خودرو، پرداخت قبض تلفن ثابت، قبض موبایل، قبوض برق، آب، گاز، عوارض شهرداری، طرح ترافیک تهران و عوارض سالیانه خودرو است.

امکانات ویژه موبایل بانک اقتصاد نوین برای ایفون

از طریق قبضینو برای آیفون می‌توانید تمامی قبوض خود را پرداخت کنید؛ در ادامه ویژگی‌هایی این اپلیکیشن را به صورت موردی بیان می‌کنیم:
· خرید شارژ
· خرید بسته اینترنت
· استعلام و پرداخت قبض آب
· استعلام و پرداخت قبض برق
· استعلام و پرداخت قبض گاز
· مشاهده نمره منفی گواهینامه
· استعلام پلاک فعال و فک شده
· پرداخت مالیات نقل و انتقال خودرو
· استعلام و پرداخت عوارض ملک
· استعلام و پرداخت عوارض آزادراهی
· استعلام و پرداخت پارک حاشیه‌ای
· استعلام و پرداخت عوارض سالیانه خودرو
· پیگیری وضعیت صدور و ارسال مدارک خودرو
· استعلام و پرداخت بدهی طرح ترافیک تهران من
· پیگیری وضعیت صدور و ارسال گواهینامه
· استعلام و پرداخت عوارض نوسازی و پسماند
· استعلام و پرداخت قبض تلفن ثابت (میان‌دوره / پایان‌دوره)
· استعلام و پرداخت قبض موبایل همراه اول، ایرانسل، رایتل
· استعلام و پرداخت خلافی خودرو با شماره پلاک

نسخه ios برنامه قبضینو

شما همچنین می‌توانید با دانلود جدیدترین نسخه قبضینو برای آیفون به امکانات زیر دست یابید:
· مشاهده جزئیات خلافی خودرو
· مشاهده جزئیات قبوض

دانلود قبضینو ios

برنامه قبضینو، یک نرم‌افزار جامع و انحصاری برای پرداخت تمامی قبض ها از جمله آب، برق، گاز، تلفن ثابت، تلفن همراه و همچنین خلافی خودرو است. با استفاده از این اپ دیگر نیاز به نسخه کاغذی قبوض نداشته و تنها با داشتن شناسه آن‌ها می‌توانید واریزی‌های خود را انجام دهید.

با دانلود و دریافت اشتراک سیبچه به راحتی می توانید قبضینو و اپلیکیشن های مشابه مانند تهران من و دیجی پی را دانلود نمایید.

سوالات متداول

بله با استفاده از سرویس پرداخت مجموع خلافی خودرو با یک رمز پویا و بدون احراز هویت سخا می‌توانید مبلغ کل جرایم رانندگی را یک‌جا تسویه نمایید.

بله؛ برای استعلام و پرداخت خلافی بدون شماره موبایل و کد ملی، می‌توانید از روش استعلام مجموع خلافی با شماره پلاک استفاده کنید.

برای استعلام خلافی به پلاک و شماره پلاک خودرو نیاز دارید. در صورتی که مایل به دریافت جزئیات قبض نیز هستید، علاوه بر پلاک باید کد ملی و شماره تماس مالک خودرو را وارد کنید.

پس از حذف قبض کاغذی، قبضینو قبض الکترونیکی ارایه می‌دهد. این قبض شامل جزئیات کامل قبض بوده و امکان چاپ آن وجود دارد و همچنین در بخش سوابق، قبض در دسترس است.

اگر شما با یک شماره موبایل در سایت و اپلیکیشن ثبت نام کنید کلیه اطلاعات ثبت شده در بخش استعلام و بخش سوابق سامانه در هر دو پروفایل کاملا یکسان است.

کلیه قبوض پرداختی شما بلافاصله بعد از پرداخت از طریق درگاه پرداخت بانک تسویه می‌شوند. ولی ممکن است فرایند وصل تلفن ثابت 2 تا 3 روز کاری زمان ببرد. درصورتی که تمایل به وصل سریع تلفن داشته باشید، می‌توانید با مراکز امور مشترکین تلفن ثابت منطقه خود تماس گرفته و کد پیگیری خود را اعلام کنید. کد پیگیری پس از پرداخت قبض تلفن در بخش سوابق صادر می‌شود، با اعلام کد پیگیری به مراکز تلفن منطقه خود، تلفن شما مجددا وصل خواهد شد.

بله؛ سوابق مربوط به استعلام با شماره پلاک در بخش سوابق خدمات پلیس ذخیره می‌شوند که از بخش سوابق قابل دسترسی است و امکان پرداخت رایگان (بدون کارمزد) خلافی های مندرج در این بخش وجود دارد.

بله؛ در پرداخت جریمه با شماره پلاک، تسویه خلافی به صورت آنی و لحظه‌ای انجام می‌شود و به محض اتمام فرایند پرداخت، جرائم شما از لیست خلافی راهور حذف خواهند شد.

بله؛ برای استعلام و پرداخت خلافی بدون شماره موبایل و کد ملی، می‌توانید از روش استعلام مجموع خلافی با شماره پلاک استفاده کنید.

پس از دانلود و نصب روی موبایل، کافی است شماره موبایل خود را وارد کنید و با دریافت یک کد احراز هویت که از طریق پیامک برای شما ارسال می‌شود؛ عملیات ثبت نام در سامانه را انجام دهید و پس از آن به صورت کاملا رایگان به کلیه خدمات قبضینو دسترسی داشته باشید.

مشترکین گرامی در صورتی که از سایت یا اپلیکیشن اقدام به پرداخت قبض کرده باشید، می‌توانید قبوض پرداختی خود را از بخش سوابق پیگیری و مشاهده کنید؛ در صورت پرداخت قبوض با استفاده از دیگر روش‌های پرداختی، امکان پیگیری، از طریق سایت یا اپلیکیشن قبضینو وجود ندارد.

خیر؛ مبلغ اعتبار حساب کاربری فقط برای استعلام خلافی کاربرد دارد و برای پرداخت خلافی باید از طریق درگاه بانکی اقدام کنید.

اطلاعات برنامه

آیان

۱۱,۰۰۰+

۱۴.۰۱ MB

0.3.0.10

iOS 11.0

ندارد

رایگان

سازنده

تعداد نصب

حجم برنامه

نسخه فعال

سازگاری

محدودیت سنی

قیمت

4.8/5 - (30 votes)