اپلیکیشن سیبچه
دانلود اپ برای ایفون
2.7 از 30 رای
2.7/5

همپا | Hampa

نسخه جدید همراه بانک پست بانک

همراه بانک پست بانک جمهوری اسلامی ایران
2.7 از 30 رای
2.7/5

معرفی دانلود همپا برای آیفون

در دنیای امروز دیگر نیازی نیست برای انجام کارهای مالی و بانکی خود به صورت فیزیکی در بانک حضور پیدا کرده و ساعت‌های طولانی به انتظار بنشینید؛ چرا که اپلیکیشن‌های مختلفی وجود دارند که امکان پیشبرد خدمات بانکی مختلف مثل پرداخت قبض، کارت به کارت، خرید شارژ و مواردی از این دست را به صورت آنلاین و بدون نیاز به مراجعه به بانک در اختیار کاربران قرار می‌دهد. دانلود همراه بانک پست بانک ایران برای ایفون (همپا) می‌تواند امکان بهره‌مندی از خدمات این بانک را برای شما به صورت غیرحضوری در هر ساعت از شبانه‌روز فراهم کند.

ویژگی های دانلود همراه بانک پست بانک ایران برای ایفون

با دانلود همپا برای آیفون پلتفرمی با رابط کاربری ساده و آسان در اختیار شما قرار می‌گیرد که در مجموع امکان پیگیری خدمات زیر با آن وجود خواهد داشت:
-امکان مسدود سازی کارت‌‌های مفقود شده
-انتقال وجه به حساب خود و دیگران
-امکان تغییر رمز اول و دوم
-جست‌وجوی نزدیک‌ترین شعب این بانک
-محاسبه شبا
-نمایش تسهیلات شامل مبلغ، مبلغ قسط، میزان پرداخت شده، میزان باقی مانده و تعداد اقساط پرداخت شده و نشده
-دریافت تسهیلات
-پرداخت اقساط پست بانک
-اعلام موجودی شما در پست بانک ایران
-مشاهده‌ی نرخ ارز
-انتقال وجه ساتنا و پایا
-دریافت قبوض و پرداخت آن‌ها
-مشاهده‌ی سود سپرده
-ذخیره‌ی شماره کارت‌ها و شماره شبا برای تسهیل هرچه بیشتر فرآیند انتقال وجه
-امکان مشاهده‌ی رسیدها
-نمایش تمامی کارت‌های مشتری
-شارژ مستقیم سیم‌کارت و…

دانلود همپا ios

برای دانلود همپا اپل و بهره‌مندی از خدمات و امکانات گوناگون آن می‌توانید از یکی از دو روش زیر استفاده کنید:
مراجعه به سایت پست بانک:
اولین روش پیش روی شما دانلود همراه بانک پست بانک برای ایفون از طریق وب‌سایت این بانک به نشانی postbank.ir/hamrah-bank است. بعد از مراجعه به این صفحه فهرستی از اپ استورهای ایرانی ارائه دهنده‌ی لینک دانلود در اختیار شما قرار می‌گیرد که می‌توانید از طریق آن همپا را از اپ استور دلخواه خود دانلود کنید.
دانلود همپا برای آیفون از طریق سیبچه:
بهترین روش پیش روی شما دانلود همراه بانک پست بانک ایفون از طریق اپ استور معتبر سیبچه است که همواره به خاطر رابط کاربری ساده و خدمات متعدد خود توانسته رضایت صددرصدی کاربران ios را جلب کند.

نصب همپا برای ایفون

نصب همپا برای ایفون و فعال‌سازی آن نیازمند مراجعه به یکی از شعب این بانک در سطح کشور و پر کردن فرم‌های مربوطه است. بعد از انجام این کار نام کاربری و رمز عبوری در اختیار شما قرار داده می‌شود که برای فعال کردن برنامه الزامی هستند. در مجموع مراحل نصب همپا برای آیفون و فعال‌سازی آن را می‌توان به صورت زیر خلاصه کرد:
۱. بعد از طی کردن مراحل نصب باید نام کاربری و رمز عبور دریافتی از طرف بانک را در کادرهای مربوط وارد کرده و در نهایت بر روی دکمه‌ی ((ورود)) کلیک کنید.
۲. بعد از اولین ورود به برنامه، درخواست تغییر رمز عبور برای شما نمایش داده می‌شود؛ بنابراین باید رمز عبور جدید خود و تکرار آن را در کادرهای مربوطه وارد کرده و در آخر هم بر روی دکمه‌ی ((تغییر)) کلیک کنید.
۳. با انجام این کار منوی دسترسی اپلیکیشن همپا به شما نمایش داده شده و امکان استفاده از قابلیت‌ها و سرویس‌های گوناگون آن نیز در اختیار شما قرار می‌گیرد.

سوالات متداول نصب همپا برای ایفون

بله؛ برای این منظور می‌توانید به اپ استور سیبچه مراجعه کنید.

شما با نصب همپا برای آیفون می‌توانید از امکانات گوناگونی مثل کارت به کارت، اطلاع از موجودی، مشاهده‌ی نرخ ارز، پیگیری قبوض، انتقال وجه ساتنا و پایا و مواردی از این دست بهره‌مند شوید.

شما همواره می‌توانید جدیدترین نسخه‌ی این برنامه را از طریق سیبچه دانلود کرده و برای فعال‌سازی آن هم نکات ذکر شده در مطلب را دنبال کنید.

بله؛ شما می‌توانید از طریق بخش تنظیمات برنامه نام کاربری و رمز عبور خود را تغییر دهید.

در صورت دانلود همپا ios و نصب آن برای اولین بار به منظور فعال‌سازی باید به نزدیک‌ترین شعبه‌ی این بانک در شهر محل سکونت خود مراجعه کرده و فرم‌های مربوطه را تکمیل کنید.

اطلاعات برنامه

پست بانک ایران

+۷۷۰

۳۷.۱۷ MB

2.10.37.2.10.37

iOS 11.0

ندارد

رایگان

سازنده

تعداد نصب

حجم برنامه

نسخه فعال

سازگاری

محدودیت سنی

قیمت

به این برنامه امتیاز دهید