اپلیکیشن سیبچه
دانلود اپ برای ایفون
2 از 11 رای
2/5

بازی کلماتیک | Kalamatic

دانلود بازی کلماتیک برای ایفون

دانلود بازی کلماتیک برای ایفون
2 از 11 رای
2/5

معرفی دانلود برنامه کلماتیک / Kalamatic برای ایفون

بازی کلماتیک / بازی حدس کلمه یکی از محبوب‌ترین بازی‌های موبایلی است که با وجود گیم‌پلی ساده‌ی خود می‌تواند تا ساعت‌ها شما و دوستانتان را سرگرم کند و به دلیل بهره‌مندی از همین طراحی ساده افراد در هر رده‌ی سنی می‌توانند از دانلود بازی کلماتیک برای ایفون و بازی با آن لذت ببرند. دانلود برنامه کلماتیک که راه‌اندازی آن توسط برنامه‌نویسان ایرانی انجام شده به صورت رایگان از طریق سیبچه امکان‌پذیر است.

دانلود بازی کلماتیک برای ایفون

بازی کلماتیک، بازی حدس کلمات با وجود طراحی ساده‌ی خود می‌تواند ذهن تمامی شرکت‌کنندگان را به چالش بکشد. مراحل این بازی با از آسان آغاز شده و رفته رفته بر سختی و دشواری کلماتیک فارسی افزوده می‌شود.
در شروع بازی کلماتیک جدید ایفون باید از بین ۳ تا ۴ حرف داده شده کلمات را که معمولاً متشکل از دو تا چهار حرف هستند پیدا کنید. اتمام هر مرحله وابسته به پیدا کردن کلیه‌ی واژه‌های بازی کلماتیک در ایفون است. در صورتی که بتوانید الگوی هر مرحله پیدا کنید دیگر مشخص کردن کلمات کار چندان دشواری برای شما نخواهد بود.

آموزش نصب اپلیکیشن کلماتیک روی گوشی های آیفون

با پیدا کردن جواب بازی کلماتیک برای گوشی ایفون در هر مرحله تعداد مشخصی سکه به بازیکنان تعلق می‌گیرد که با استفاده از آن‌ها می‌توانند کلمات دشوار را در مراحل مختلف مشخص کرده و به این ترتیب به سراغ مراحل جدیدتر بروند. بعد از دانلود اپلیکیشن بازی کلماتیک در ایفون که به سادگی از طریق سیبچه انجام می‌شود به امکانات و قابلیت‌های گوناگون این بازی به شرح زیر دسترسی پیدا می‌کنید:
– وجود ۵ هزار مرحله جذاب و متنوع
– امکان استفاده از کمک دوستان در بازی کلماتیک ایفون مرحله کویر طلایی
– ساخت جدول کلمات مخصوص از طریق قسمت پیشنهادات
– پشتیبانی بازی به صورت آنلاین
– مراحل چالش‌برانگیز 
– رقابت بین کاربران در به دست آوردن جواب بازی کلماتیک در مرحله منطقه ممنوعه ios
– گرافیک زیبا

بازی کلماتیک برای گوشی ایفون

با طی کردن مراحل مختلف پیدا کردن کلمات نسبتاً دشوار می‌شود به همین جهت بسیاری از کاربران به دنبال جواب بازی کلماتیک نسخه جدید ۱۴۰۳ هستند. اگر به دنبال بهترین بازی کلماتیک برای ایفون به منظور سرگرمی در کنار دوستان و اعضای خانواده‌ی خود هستید می‌توانید به سراغ دانلود بازی کلماتیک Kalamatic بازی حدس کلمات از طریق سیبچه بروید. همچنین امکان دانلود بازی مونوپولی برای ایفون جهت سرگرمی بیشتر موجود است.

سوالات متداول بازی کلماتیک جدید ایفون

کلماتیک یکی از بهترین و سرگرم‌کننده‌ترین بازی‌های حدس کلمه در سیستم‌عامل ios است.

در مراحل ساده‌ی بازی به راحتی می‌توانید کلمات را پیدا کرده و با اتمام مراحل سکه دریافت کنید. بهتر است این سکه‌ها را برای مراحل سخت بازی نگه دارید تا با خرج کردن آن‌ها در مواقع نیاز بتوانید جواب کامل همه مراحل بازی کلماتیک را پیدا کنید.

شما می‌توانید از طریق سیبچه این بازی را به راحتی دانلود کرده و به یک بازی هیجان‌انگیز دسترسی پیدا کنید.

شما می‌توانید این بازی را بر روی نسخه‌ی ۱۱ و بالاتر ios نصب کنید.

اطلاعات برنامه

استودیو اردیبهشت

+۷,۵۰۰

۳۸.۸۸ MB

3.0.2.41

iOS 8.0

ندارد

رایگان

سازنده

تعداد نصب

حجم برنامه

نسخه فعال

سازگاری

محدودیت سنی

قیمت

به این برنامه امتیاز دهید