اپلیکیشن سیبچه
دانلود اپ برای ایفون
4.3 از 83 رای
4.3/5

دانلود کتاب با کتابراه | Rah Book Reader

کتابراه: کتاب الکترونیک و صوتی

دانلود کتابراه برای ایفون
4.3 از 83 رای
4.3/5

معرفی دانلود کتابراه برای ایفون

با رونق گرفتن استفاده از اینترنت و شبکه‌های اجتماعی مختلف بسیاری از مردم از کتاب خواندن غافل شده و این فرهنگ ارزشمند و آموزنده را فراموش کردند. حال که می‌توان بسیاری از کارها را به صورت اینترنتی انجام داد، چرا کتاب خواندن را به صورت آنلاین انجام ندهیم؟ با توجه به این موضوع بسیاری از مجموعه‌ها از اپلیکیشن‌هایی رونمایی کردند که امکان خرید قانونی کتاب‌های الکترونیک و صوتی را در اختیار کاربران قرار می‌داد. یکی از بهترین برنامه‌های موجود حال حاضر در این زمینه کتابراه برای ایفون است که امکان دانلود رایگان آن از طریق سیبچه وجود دارد.

ویژگی‌های دانلود کتابراه ios

کتابراه مرجعی قانونی برای دانلود کتاب‌های الکترونیک و صوتی است که امکان دسترسی به انواع و اقسام کتاب‌ها و مجلات با موضوعات گوناگون و خرید آن‌ها از طریق کامپیوتر، موبایل و تبلت را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. در حقیقت با وجود کتابراه ایفون در هر لحظه و هرجا فرصت مطالعه‌ی کتاب در اختیار شما قرار می‌گیرد بدون اینکه نیاز باشد یک کتاب سنگین و حجیم را با خود به این طرف و آن طرف حمل کنید. مجموعه‌ی مشخصات و ویژگی‌های این اپلیکیشن را می‌توان به صورت زیر خلاصه کرد:
-دانلود کتاب‌های جدید در هر روز
-امکان مطالعه‌ی نظرات سایر کاربران در مورد کتاب‌های موجود در پلتفرم
-قابلیت اضافه‌کردن کتاب‌های موردعلاقه به کتابخانه
-ثبت نظر در مورد کتاب‌ها
-استفاده از کد تخفیف برای خرید ارزان‌تر کتاب‌ها
-پشتیبانی مناسب و قوی در وب‌سایت
-ارائه‌ی کتاب‌ها با کیفیتی قابل قبول

نصب کتابراه اپل

شما می‌توانید برای دانلود کتاب راه ایفون به اپ استور معتبر سیبچه مراجعه کنید. برای این منظور کافی است که نام برنامه را در بخش جست و جو این پلتفرم وارد کرده و بعد از نمایش نتایج مرتبط بر روی اولین لوگو از سمت راست یا دکمه‌ی آبی‌رنگ دانلود آن کلیک کنید.
بعد از اتمام دانلود برنامه کتابراه ایفون و اجرای آن با پیگیری دستورالعمل‌های نمایش داده شده بر روی صفحه می‌توانید این برنامه را نصب کرده و به دنیای بی‌پایانی از کتاب‌های خواندنی دست پیدا کنید.

استفاده از کتابراه ایفون

بعد از نصب کتابراه آیفون برای استفاده از این اپلیکیشن باید مراحل ثبت‌نام در آن را که چندان هم پیچیده نیست طی کنید. در این مرحله از شما خواسته می‌شود که ایمیل و شماره تماس خود را وارد کرده و در نهایت هم امکان دسترسی به کتاب‌ها برای شما فعال می‌شود. با وجود اینکه بسیاری از کتاب‌های موجود در این پلتفرم رایگان هستند، اما برای دسترسی به تعداد مشخصی از کتاب‌ها باید هزینه‌ی خرید آن‌ها را پرداخت کنید. با دانلود مستقیم فیلیمو برای آیفون میتوانید به دنیای فیلم و سریال دسترسی داشته باشید.

سوالات متداول کتابراه برای ایفون

نوعی اپلیکیشن و مرجعی قانونی برای دسترسی به کتاب‌های صوتی و الکترونیک است.

شما می‌توانید برای دانلود کتاب راه ایفون به سیبچه مراجعه کنید.

از جمله مشخصات و امکاناتی که با نصب کتابراه اپل در اختیار شما قرار می‌گیرد می‌توان به اضافه کردن کتاب‌های موردعلاقه به کتابخانه، ثبت نظر در مورد کتاب‌ها، مشاهده‌ی نظرات سایر کاربران و دانلود کتاب‌ها اشاره کرد.

مراحل نصب این برنامه در متن توضیح داده شده است.

بله؛ شما برای دانلود این برنامه از طریق سیبچه هیچ هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید.

اطلاعات برنامه

کتابراه

+۶۹۰

۲۳.۹۲ MB

4.6.0.0

iOS 12.0

4+

رایگان

سازنده

تعداد نصب

حجم برنامه

نسخه فعال

سازگاری

محدودیت سنی

قیمت

4.3/5 - (49 votes)