اپلیکیشن سیبچه
دانلود اپ برای ایفون
4.7 از 53 رای
4.7/5

ستاره پونصد | Setarepoonsad

اپلیکیشن پرداخت همراه

دانلود ستاره پونصد برای ایفون
4.7 از 53 رای
4.7/5

معرفی اپلیکیشن ستاره پونصد اپلیکیشن همراه پرداخت

ستاره پونصد، اپلیکیشن پیشتاز پرداخت موبایلی است که علاوه بر ارائه خدمات اپراتوری خدمات پرداختی را نیز عرضه میکند، خدماتی چون خرید شارژ سیم کارت، خرید بسته اینترنت، پرداخت قبوض، خدمات مالی و بانکی، خدمات بیمه ای و گردشگری، خدمات خودرویی و همچنین خدمات سرگرمی از جمله سرویس های ستاره پونصد است.
با نصب ستاره پونصد و کسب امتیاز به ازای هر تراکنش می توانید در قرعه کشی های دوره ای این اپلیکیشن، با جوایز ارزنده شرکت کنید.

امکانات برنامه ستاره پونصد

· امکان خرید شارژ سیم کارت و بسته های اینترنت برای اپراتورهای همراه همراه اول، ایرانسل، رایتل، تالیا، و انحصار فروش شارژ انارستان

· پرداخت قبوض موبایل (همراه اول، ایرانسل و رایتل)
· امکان پرداخت قبوض خدماتی آب، برق،گاز، تلفن و …
· امکان خرید انواع خدمات بیمه و میکرو بیمه ها
· استعلام و پرداخت جریمه خودرو و عوارض آزادراهی
· امکان خرید سرویس های مسافرتی از جمله انواع بلیط ها و رزرو هتل های داخلی و خارجی
· بازی و سرگرمی
· امکان انجام فعالیت های نیکوکاری و کمک به خیریه

دانلود ستاره پونصد برای iOS

علاوه بر تمامی خدمات ذکر شده، شما با خرید هر 1000 تومان از سامانه‌ی #500* شما 1 شانس و امتیاز دریافت میکنید در صورتی که با نصب ستاره پونصد نسخه iOS و خرید از طریق اپلیکیشن میتوانید این شانس 2 برابر را میکنید و 2 امتیاز دریافت میکنید.

دانلود ستاره پونصد برای ایفون

همانطور که گفته شد، با دانلود ستاره پونصد برای آیفون شما نه تنها یک برنامه‌ی مالی خواهید داشت بلکه می‌توانید بلیط‌های مسافرتی خود را نیز از این طریق این برنامه تهیه کرده و تمامی قبوض خود را اعم از تلفن همراه، آب، گاز و … پرداخت کنید. به راحتی میتوانید از طریق سیبچه برنامه 500* و برنامه های مشابه آن نظیر هف هشتاد ، دیجی پی و سکه را دانلود و از مزایای آنها بهره مند شوید.

 

سوالات متداول دانلود ستاره پونصد برای ایفون

هر فرد به ازای انجام هر تراکنش و خرید یک امتیاز دریافت میکند، اما در نظر داشته باشید که دریافت امتیاز در اپلیکیشن به ازای هر خرید 2 امتیاز است. پس برای داتلود و نصب اپلیکیشن ستاره پونصد تعلل نکنید و شانس خود را برای دریافت جوایز متنوع از دست ندهید.

شما میتوانید برای انجام تراکنش های خود هم از رمز دوم استفاده کنید و هم از کیف پول درون برنامه ای ستاره پونصد. البته این کیف برای خرید شارژ و بسته اینترنت و پرداخت قبض استفاده میشود.

البته، شما میتوانید اعتبار کیف پول خودتان را به دوستان و عزیزانتان منتقل کنید و انجام اموری مانند خرید شارژ را برای پدر و مادرتان راحت کنید.

با توجه به خریدهایی که در سامانه‌ی #500* و اپلیکیشن ستاره پونصد انجام میدهید، امتیاز کسب می‌کنید و “رتبه‌های وفاداری” مختلفی کسب می‌کنید.
طبیعتا که بهترین رتبه، رتبه‌ی یک است که ما از این دسته به “وفاداران #500*” یاد می‌کنیم.
بعد از رتبه یک، رتبه‌ی‌ “دو” وفاداری است که تلاش این گروه برای رسیدن به رتبه‌ی یک همیشگی است.
بعد از رتبه دو ، کاربرانی هستند که نسبتا جزو کاربرانی هستند که مدت زیادتری را در جمع ستاره پونصدی ها بوده اند و با خریدهایشان به راحتی می‌توانند خود را به رتبه‌های بالاتر برسانند.
دسته‌ی چهارم هم “تازه واردها” هستند. عزیزایی که تازه به جمع ما پیوستند و در تلاش هستند که “وفاداران” ما لقب بگیرند.
با شماره‌گیری کد #56*500* می‌توانید رتبه‌ی وفاداری خود را مشاهده کنید.

اطلاعات برنامه

ستاره پونصد(اپلیکیشن پرداخت همراه)

+۲۳۰

۱۲.۴۸ MB

8.2.5.225

iOS 12.0

ندارد

رایگان

سازنده

تعداد نصب

حجم برنامه

نسخه فعال

سازگاری

محدودیت سنی

قیمت

4.7/5 - (29 votes)