اپلیکیشن سیبچه
دانلود اپ برای ایفون
4.8 از 105 رای
4.8/5

اسنپ رانندگان | Snapp Driver

اپلیکیشن رانندگان اسنپ

اسنپ رانندگان ios
4.8 از 105 رای
4.8/5

معرفی برنامه اسنپ رانندگان ios

این اپلیکیشن یکی از نسخه‌های اصلی برنامه snapp بوده و برای افرادی که قصد دارند به عنوان سفیر و راننده در اسنپ مشغول به کار شده و کسب درآمد کنند، طراحی و توسعه داده شده است.

امکانات برنامه اسنپ رانندگان برای آیفون

· پرداخت روزانه
· کاملا رایگان
· رابط کاربری ساده
· ارائه سهمیه بنزین
· پشتیبانی 24 ساعته
· امکان رصد لحظه‌ای عملکرد و سطح درآمد
· معافیت از کمیسیون برای افراد دارای معلولیت
· امکان انتخاب سفر از میان سفرهای درخواستی
· ثبت عملکرد شما در برنامه و مشاهده دقیق میزان درآمد
· معافیت از کمیسیون در مناطق و ساعات طرح ترافیک تهران
· کمک‌ هزینه‌، معرفی مناطق پردرخواست و طرح‌های تشویقی در باشگاه رانندگان
· ارائه کمک هزینه و طرح‌های تشویقی به رانندگان برتری که امتیاز بالایی از سوی مسافران دریافت کرده‌اند

جدیدترین نسخه iOS اسنپ رانندگان

دانلود اسنپ رانندگان برای کسانی که به دنبال کسب درآمد به صورت آسان و بی‌دردسر هستند، گزینه‌ای قابل‌امتحان است. لیست سفرها به همراه میزان کرایه سفر و مقصد مسافر در این برنامه نمایش داده می‌شود و برای قبول کردن درخواست مسافران هیچ‌گونه اجبار و الزامی برای رانندگان وجود ندارد. یعنی شما پس از مشاهده درخواست‌های موجود می‌توانید مقصدی را که برایتان مناسب‌تر است را انتخاب کرده و درخواست مسافر را قبول کنید.

روش‌های پرداخت کرایه به صورت پول نقد و اعتباری بوده و تمامی عملکرد شما به همراه جزئیات در این برنامه قابل مشاهده است. کرایه‌هایی که به صورت اعتباری پرداخت می‌شوند، پس از 24 ساعت به حساب بانکی راننده واریز خواهند شد و در پایان ماه باید با توجه به تعداد سفرهایی که انجام داده‌اید، مبلغی را به عنوان کمیسیون به Snapp پرداخت کنید.
سهمیه بنزین یکی از مزایایی جذابی است که این نرم افزار برای سفیران خود در نظر گرفته و با توجه به میزان فعالیت و کارکرد ماهانه هر راننده برای وی سهمیه بنزین دولتی ثبت می‌شود. علاوه بر آن، رانندگانی که دچار معلولیت هستند از پرداخت کمیسیون معاف بوده و در ازای انجام هر سفر، هیچ وجهی را به اسنپ پرداخت نمی‌کنند.

دانلود اسنپ رانندگان برای آیفون

شما میتوانید اسنپ رانندگان، تپسی سفیران، اسنپ، تپسی و تاکسی ماکسیم را به راحتی از سیبچه دانلود نمایید.

سوالات متداول

شما برای ثبت‌نامه در برنامه اسنپ رانندگان می‌توانید به بخش «پیوستن به ناوگان اسنپ» در سایت این برنامه یا حضوری به دفاتر ثابت برنامه در شهر خودتان رجوع کنید.

البته. یکی از ویژگی‌های جذاب این برنامه این است با کسب درآمد از این برنامه به‌سادگی می‌توانید درآمدتان را در همان روز دریافت کنید.

زمانی که مسافران درخواست تاکسی اینترنتی می‌دهند، اگر در محدوده شما قرار داشته باشند، درخواست آن‌ها برای شما نمایش داده می‌شود. بدون شک شما حق انتخاب دارید که مسافت، مقصد و هزینه سفر را بسنجید و اگر آن را گزینه مناسبی تشخیص دادید، درخواست سفر را بپذیرید.

بله. در این برنامه به‌آسانی می‌توانید مکانی را به‌عنوان مقصد منتخب خود انتخاب کنید. این‌گونه می‌توانید درخواست سفر مسافرانی را که قصد دارند به مقصد منتخب شما برسند، پذیرش کنید و در وقت و هزینه خود نیز صرفه‌جویی کنید.

برای کار با این برنامه لازم است اجازه دسترسی به موقعیت مکانی و همچنین تلفن خود را به برنامه بدهید. دسترسی به موقعیت مکانی از ضروریات این برنامه است، چون باید بتواند موقعیت شما را تشخیص دهد تا مسافران جدید به شما معرفی کند. اما اجازه دسترسی به تلفن ضروری نیست.

اطلاعات برنامه

اسنپ

۲۸,۰۰۰+

۳۸.۰۵ MB

4.1.2.222

iOS 12.0

+9

رایگان

سازنده

تعداد نصب

حجم برنامه

نسخه فعال

سازگاری

محدودیت سنی

قیمت

4.8/5 - (29 votes)