اپلیکیشن سیبچه
دانلود اپ برای ایفون
4.8 از 250 رای
4.8/5

تپسی | TAPSI

هوشمندانه‌ترین راه رسیدن

تپسی برای ایفون
4.8 از 250 رای
4.8/5

معرفی برنامه تپسی برای ایفون

تپسی به عنوان ارائه‌دهنده بزرگ خدمات تاکسی اینترنتی در ایران، یکی از ارزش‌های خود را بر مبنای امنیت سفرهایش بنا کرده است. در این زمینه، تپسی امکانات و قابلیت‌های جالبی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. اول از هر چیز باید به این نکته اشاره کرد که شما می‌توانید مشخصات سفر خود و موقعیت‌تان را با نزدیکان خود به اشتراک بگذارید تا آن‌ها در جریان سفر شما باشند. شما می‌توانید این قابلیت را به صورت کلی برای تمامی سفرهای خود فعال کنید تا به شکل خودکار همیشه این روند طی شود. از سوی دیگر، ارتباط با پشتیبانی ۲۴ ساعته و واحد امنیت آن نیز میسر است و از زمان قبول سفر توسط سفیر تا یک ساعت پس از اتمام آن، می‌توانید از این ویژگی برای گزارش موقعیت‌های غیرعادی استفاده کنید.

امکانات ویژه برنامه تپسی برای ایفون

تپسی قابلیت‌ها و سرویس‌های متنوع و گسترده‌ای داشته که مهم‌ترین آن سفرهای درون شهری است؛ اما به طور دقیق‌تر امکانات زیر را دارد:
· قیمت های کم و به صرفه
· امکان امتیاز دهی به رانندگان
· تنوع سرویس‌های حمل و نقل
· پشتیبانی ۲۴ ساعته و امنیت سفرها
· امکان بهره‌مندی از خدمات سازمانی
· سرعت بالا در پاسخگویی به درخواست تاکسی
· تشخیص خودکار مکان کاربر برای ارسال تاکسی
· باشگاه مشتریان با جوایز و کدهای تخفیف ویژه
· تنوع سرویس‌های سفر درون‌شهری و ارسال بسته
ردسترسی شبانه‌روزی به سرویس‌های حمل و نقل
· نقشه های دقیق و به روز برای یافتن سریعتر مقصد
· تخمین زمان پایان سفر هنگام ثبت درخواست خودرو یا پیک
· آموزش سفیران برای ارائه کیفیتی بهتر و مطمئن تر به کاربران
· رصد لحظه و دائمی مسیر سفر تا امنیت استفاده کنندگان تامین شود
· نمایش مشخصات راننده پذیرنده سفر و امکان انتخاب یا عدم انتخاب راننده

جدیدترین نسخه iOS تپسی

در جدیدترین نسخه تپسی برای آیفون، قابلیت‌های بیشتری اضافه شده که می‌تواند عملکرد شما را در استفاده از تاکسی اینترنتی بهبود دهد؛ در ادامه این به این تغییرات مثبت می‌پردازیم:
· امکان استفاده از خدمات سازمانی
· بسته امنیت مسافر تا یک ساعت پس از پایان سفر
· دسترس‌پذیری بسیار خوب برای افراد دارای ناتوانی فیزیکی
· دسترس‌پذیری برای افراد دارای معلولیت حرکتی، ناشنوا و نابینا
· برخورداری از امتیازات و تخفیف‌ها در باشگاه مشتریان (سفینه تپسی)

دانلود تپسی برای آیفون

لازم به ذکر است که این اپلیکیشن به شکلی طراحی شده تا از لحاظ دسترس‌پذیری امکان استفاده حداکثری را داشته باشد. به همین علت، امکانات مناسبی برای افراد نابینا یا ناشنوا وجود داشته که دانلود آن را از هرنظر توجیه پذیرتر می‌کند. به راحتی میتوانید این برنامه و برنامه های مشابه آن نظیر تپسی سفیران، اسنپ، اسنپ رانندگان و تاکسی ماکسیم را از سیبچه دانلود نمایید.

سوالات متداول

بله؛ شما کافی است پس از نصب به بخش سفر رایگان سری بزنید، کد معرف مخصوص خود را کپی کنید و در اختیار دوستان و آشنایان خود قرار دهید. اگر شهر شما طرح معرفی مسافر داشته باشد و دوستانتان کد معرف شما را در بخش کد هدیه برنامه بنویسند، هم اولین سفر آن‌ها تخفیف می‌گیرد و هم شما کد هدیه می‌گیرید.

البته. برای ارسال بسته‌های سبک می‌توانید از سرویس موتورپیک و برای ارسال بسته‌های سنگین نیز می‌توانید از سرویس اتوپیک استفاده کنید. با سرویس همیار نیز می‌توانید خریدهای فروشگاهی یا دارویی خود را انجام دهید و درب منزلتان تحویل بگیرید.

هزینه خدمات برنامه بر اساس مسافت، پُرتردد بودن یا نبودن مسیر، میزان استهلاک خودرو، تعداد راننده‌هایی که حاضر به طی کردن آن مسیر هستند و موارد دیگر محاسبه می‌شود.

استفاده از این اپلیکیشن نیازمند اتصال به اینترنت است. با این حال، شما می‌توانید با شماره‌گیری ۱۶۳۰ نیز از تپسی درخواست تاکسی کنید.

خیر. شما می‌توانید در تمام ساعات شبانه‌روز و در تمام روزهای سال، از تپسی برای درخواست خودرو و سایر خدمات آن استفاده کنید.

اطلاعات برنامه

تپ‌سی

۹۹,۰۰۰+

۵۴.۴۴ MB

3.7.1.215

iOS 11.0

+9

رایگان

سازنده

تعداد نصب

حجم برنامه

نسخه فعال

سازگاری

محدودیت سنی

قیمت

4.7/5 - (25 votes)