اپلیکیشن سیبچه
دانلود اپ برای ایفون
4.7 از 10 رای
4.7/5

کیفیت هوای تهران | Tehran Air Quality

اطلاعات کیفیت هوای تهران

4.7 از 10 رای
4.7/5

معرفی اپلیکیشن کیفیت هوای تهران ایفون

تهران بعنوان یکی از شهرهای بزرگ دنیا و با جمعیت میلیونی خود، همواره با مشکل آلودگی هوا دست و پنجه نرم می‌کند. میزان آلودگی هوای تهران در بیش از نیمی از روزهای سال ناسالم است، آگاهی از میزان لحظه‌ای آلودگی هوا و تاثیر آن بر سلامتی ما می‌تواند عاملی محرک مهمی باشد در جهت کمک به کاهش آلاینده‌ها، تغییر در نحوه زندگی و اهمیت بیشتر به سلامتی خود.
اپلیکیشن کیفیت هوای تهران ایفون که شرکت کنترل کیفیت هوا، وابسته به شهرداری تهران، آن را عرضه کرده است، کمک می‌کند تا همواره از وضعیت آلودگی هوا در مناطق مختلف تهران با خبر باشید. این اپلیکیشن اطلاعات خود را مستقیما از دیتابیس شرکت کنترل هوای تهران دریافت می‌کند و وضعیت آلودگی هوا را به طور لحظه‌ای به شما نشان می‌دهد. شما براحتی در گوشی موبایل خود میتوانید از شاخص کیفیت هوا و میزان سالم یا ناسالم بودن آن اطلاع پیدا کنید. اپلیکیشن کیفیت هوای تهران ایفون بعد از اتصال به اینترنت و ورود به اپ، با اتصال به دیتابیس شرکت کنترل کیفیت هوا، به روز رسانی شده و وضعیت هوای هر روز را به طور لحظه ای با شاخص AQI به شما نشان می دهد. شاخص AQI میزانی برای سنجش آلودگی هواست که تاثیر آن را بر سلامتی انسان نشان می دهد.
نرم افزار رایگان کیفیت هوای تهران که توسط شرکت کنترل کیفیت هوا (وابسته به شهرداری تهران) طراحی و منتشر شده است در بخش راهنمای اپلیکیشن کیفیت هوای تهران به شما کمک خواهد کرد تا معنای اعداد و رنگ‌های مختلف شاخص کیفیت هوا را به طور کامل و صحیح درک کنید. این اپلیکیشن می‌تواند شاخص کیفیت هوا را به تفکیک ایستگاه‌های مختلف اعلام کند. می‌توانید برای اطلاع از وضعیت آلودگی هوا در منطقه‌ی مورد نظر خود از بخش نمایشگاه شاخص کیفیت ایستگاه‌ها روی نقشه‌ی تهران استفاده کنید. اپلیکیشن کیفیت هوای تهران ایفون همچنین امکان نمایش دادن وضعیت آلودگی هوا در طول یک هفته‌ی گذشته روی نمودار را هم دارد. در این اپلیکیشن اطلاعات مفید دیگری نظیر راهنمای هر یک از آلاینده‌های معیار را هم می‌توانید بیابید. بخشی به نام تحلیل و پیش‌بینی هم در این اپلیکیشن در نظر گرفته شده که در برخی از روزها با توجه به شرایط خاص هشدارها و پیام‌هایی را برای حفظ سلامتی به شما ارائه می‌کند. همچنین در صورتی که شاخص کیفیت هوا از شرایط ناسالم عبور کند، اپلیکیشن کیفیت هوای تهران از طریق هشدار این موضوع را به شما اطلاع خواهد داد.

ویژگی های برنامه کیفیت هوای تهران برای ایفون

· نمایش شاخص کیفیت هوا به تفکیک ایستگاهها
·نمایش شاخص کیفیت هوای ایستگاهها روی نقشه شماتیک تهران
·نمایش شاخص کیفیت هوا در هریک از روزهای هفته گذشته
·ارائه تحلیل و پیش بینی در برخی روزها با توجه به شرایط شاخص
·ارائه راهنمای هر یک از آلاینده های معیار
·مقایسه تعداد روزهای سالم و ناسالم سال گذشته و امسال
·نمایش نقشه پیش بینی شاخص هوای امروز و وضع هوا
·نمایش آلودگی صدا ایستگاهها روی نقشه شماتیک تهران
·ارائه هشدار خودکار (Notification) به کاربران در صورت وجود شرایط ناسالم

دانلود اپلیکیشن کیفیت هوای تهران ایفون

برای افرادی که در تهران زندگی می‌کنند و می‌خواهند هر لحظه از وضعیت آلودگی این کلانشهر مطلع باشند نصب اپلیکیشن کیفیت هوای تهران امری ضروری است. اپلیکیشن کیفیت هوای تهران ایفون در اختیار کاربران تلفن‌های همراه هوشمند قرار گرفته است. کاربران دستگاه های آیفون و آیپد به راحتی با خرید اشتراک و نصب سیبچه میتوانند برنامه کیفیت هوای تهران ایفون را نصب و استفاده نمایند.

دانلود برنامه کیفیت هوای تهران براي ايفون

دانلود و نصب اپلیکیشن کیفیت هوای تهران ios به راحتی و رایگان و با تهیه اشتراک سیبچه امکان پذیر است. جدیدترین نسخه اپلیکیشن کیفیت هوای تهران ios را می‌توانید از طریق استور ایرانی سیبچه دانلود کنید. استور سیبچه یکی از معتبرترین اپ استورهایی است که امکان دانلود بسیاری از اپلیکیشن‌های مختلف را برای گوشی‌های آیفون فراهم می‌آورد. بعد از نصب و فعال‌سازی سیبچه بر روی گوشی آیفون خود می‌توانید در قسمت جستجو، اپلیکیشن کیفیت هوای تهران ایفون را پیدا کنید و بعد از دانلود از خدمات ویژه‌ این برنامه استفاده کنید.

سوالات متداول برنامه کیفیت هوای تهران برای ایفون

بله، با آپدیت نسخه ios برنامه کیفیت هوای تهران توسط شرکت سازنده، آخرین ورژن آن در سیبچه ارائه خواهد شد.

خیر، شما تنها با داشتن اشتراک سیبچه می‌توانید اپلیکیشن کیفیت هوای تهران ایفون را بر روی تلفن همراه خود نصب کنید.

بله، دانلود برنامه کیفیت هوای تهران ایفون به صورت رایگان در دسترس کاربران قرار دارد.

بله، اپلیکیشن کیفیت هوای تهران ایفون بعد از اتصال به اینترنت و ورود به اپ، با اتصال به دیتابیس شرکت کنترل کیفیت هوا، به روز رسانی شده و وضعیت هوای هر روز را به طور لحظه ای با شاخص AQI به شما نشان می دهد.

اطلاعات برنامه

کیفیت هوای تهران

+1000

۱۶.۸۸ MB

2.4.0.24

iOS 11.0

ندارد

رایگان

سازنده

تعداد نصب

حجم برنامه

نسخه فعال

سازگاری

محدودیت سنی

قیمت

به این برنامه امتیاز دهید