اپلیکیشن سیبچه
دانلود اپ برای ایفون
4.7 از 22 رای
4.7/5

جنگ‌های صلیبی | Stronghold Kingdoms Castle Sim

یکی از بهترین بازی‌های استراتژیک تاریخ!

4.7 از 22 رای
4.7/5

معرفی جنگ های صلیبی برای ایفون

همه‌ی ما دوران کودکی و نوجوانی خود را که با بازی‌های کامپیوتری نوستالژی مثل جنگ‌های صلیبی سپری شده به خاطر داریم. گیم‌پلی ساده این بازی و سبک استراتژیک آن برای بیشتر ما از جذابیت خاصی برخوردار بود. جالب است بدانید که Stronghold Kingdom نسخه‌ی جدیدی از سری بازی‌های محبوب Stronghold یا همان جنگ‌های صلیبی بوده که برای اندروید و ios عرضه شده است. اگر به دنبال دانلود بازی جنگ های صلیبی 1 دوبله فارسی برای ایفون هستید، مطالعه‌ی این مطلب را از دست ندهید.

ویژگی های جنگ های صلیبی ایفون

استودیو معروف Firefly در سال ۲۰۱۲ نسخه‌ی کامپیوتری این بازی جنگ‌های صلیبی را منتشر کرد و بعد از مشاهده‌ی موفقیت آن تصمیم گرفت از نسخه‌های موبایلی اندروید و ios هم رونمایی کند که بهتر است پیش از دانلود بازی جنگ های صلیبی ۱ برای ios با مشخصات و ویژگی‌های آن آشنا شوید:
گرافیک جنگ های صلیبی ios
در نگاه اول تماشای المان‌های نوستالژیک در این بازی از قبیل کارگاه‌های چوب‌بری، مزارع سیب، کارگاه‌های سنگ‌بری و… برای شما جذاب و قابل توجه است؛ اما اگر از دسته کاربرانی هستید که برای اولین بار به سراغ این بازی رفته‌اند، گرافیک ممکن است چندان برای شما قابل توجه نباشد.
بررسی گیم‌پلی
باید بدانید که در جنگ های صلیبی برای ایفون خبری از دیالوگ‌های دوبله شده و جذاب گذشته نیست که شاید تا حدودی برای شما آزاردهنده باشد. به‌علاوه توجه کنید که منابع بازی محدود هستند و در صورتی که آن‌ها را بدون توجه خرج کنید باید مدت زمان طولانی را برای جمع‌آوری مجدد سپری کنید که به خودی خود می‌تواند شما را به حذف بازی ترغیب کند!
البته مثل همه‌ی بازی‌های استراتژیک موبایلی می‌توانید با حمله کردن به قلمرو سایر بازیکن‌ها منابع مورد نیاز خود را تأمین کنید. با این حال باید بدانید که خطر حمله‌ی متقابل از سوی سایر بازیکنان به قلمرو شما نیز وجود دارد.

دانلود بازی جنگ های صلیبی 1 برای ایفون

با وجود نواقص و مشکلات احتمالی بعد از دانلود بازی جنگ های صلیبی 1 برای iosمی‌توانید همچنان از این بازی لذت برده و به لرد قدرتمند قرون وسطایی در قلعه‌ی زیبا و بی‌‌همتای خود تبدیل شوید. شما باید از کاخ و مردمان خود محافظت کرده و در عین حال زمینه‌ی رفاه آن‌ها را نیز فراهم کنید.
البته در این بین درگیر جنگ‌های مختلفی شده و م برای خود هم‌پیمانان جدیدی نیز پیدا می‌کنید.

جنگ های صلیبی برای ایفون

برای ساخت قلعه خود در جنگ های صلیبی برای ایفون مانند سایر بازی‌های استراتژیک باید به اینترنت متصل شوید. این بازی با حجم ۶۸۰.۱۹ مگابایتی به قدرت پردازشی خاصی نیاز نداشته و با iOS 11.0 به بعد هم سازگاری دارد.
جنگ های صلیبی منابع محدودی از تلفن شما را اشغال می‌کند؛ بنابراین می‌توانید بدون داغ‌کردن تا ساعت‌ها به ساخت و ساز، جمع‌آوری منابع و جنگ با رقبا و پیدا کردن هم‌پیمانان جدید بپردازید.

سوالات متداول جنگ های صلیبی ios

به دلیل گیم‌پلی نسبتاً پیچیده و مراحل موجود، انجام این بازی برای افراد ۱۲ سال به بالا توصیه می‌شود.

این بازی با نسخه‌ی ۱۱ به بعد ios سازگاری دارد.

نسخه‌ی ios این بازی حدود ۶۸۰ مگابایت حجم دارد.

اطلاعات برنامه

Firefly Studios

500+

۶۸۰.۱۹ MB

1.0.1859.0

iOS 11.0

12+

رایگان

سازنده

تعداد نصب

حجم برنامه

نسخه فعال

سازگاری

محدودیت سنی

قیمت

به این برنامه امتیاز دهید