اپلیکیشن سیبچه
دانلود اپ برای ایفون
2 از 17 رای
2/5

ضبط مکالمه به‌تماس | Voice Recording

خدمات هوشمند گوشی همراه

نرم افزار ضبط مکالمه برای آیفون رایگان
2 از 17 رای
2/5

معرفی ضبط مکالمه در ایفون رایگان

حتماً برای شما هم پیش آمده که یک مکالمه‌ی کاری مهم و پر از جزئیات حیاتی داشته‌اید، اما بعد از قطع کردن نتوانستید همه‌ی قسمت‌های آن را به یاد بیاورید. در چنین شرایطی نیاز است که به سراغ برنامه ضبط صدای حرفه‌ای برای ایفون یعنی ((ضبط مکالمه به تماس))‌ که در سیبچه به صورت رایگان موجود است بروید.

ویژگی‌های نرم‌افزار ضبط مکالمه برای آیفون رایگان

یکی از گزینه‌های پیش روی کاربران ios برای ضبط مکالمه در ایفون رایگان استفاده از برنامه ((ضبط مکالمه به تماس)) است که ویژگی‌ها و قابلیت‌های متعددی را در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد. در بیشتر موارد ما نیاز داریم که جلسات تلفنی مهم خود را ضبط کرده و بعداً برای دریافت جزئیات بیشتر به آن‌ها رجوع کنیم. اینجا است که سیبچه به کمک ما آمده و یک call recorder رایگان برای ایفون با امکانات گوناگون از قبیل عدم نیاز به اینترنت در زمان ضبط را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

اپلیکیشن ضبط مکالمه ایفون رایگان

شما با دانلود اپلیکیشن ضبط مکالمه ایفون رایگان علاوه بر دست‌یابی به برنامه ضبط صدا حرفه‌ای ایفون از قابلیت‌ها و امکانات زیر نیز بهره‌مند خواهید شد:
-ضبط تماس‌های ورودی و خروجی
-استفاده آسان و بدون دردسر
-امکان به‌اشتراک‌گذاری مکالمات ضبط شده از طریق شبکه‌های اجتماعی گوناگون
-عدم نیاز به اتصال به اینترنت
-قابلیت ضبط تماس از وسط مکالمه
-حذف صدای پس زمینه در زمان ضبط
-امکان ضبط مکالمات گروهی همانند کنفرانس
-ضبط مکالمه حتی در صورت اتمام شارژ کاربر و…

برنامه ضبط صدای حرفه‌ای برای ایفون

بهترین روش پیش روی شما برای نصب ضبط مکالمه به تماس آیفون مراجعه به اپ استور معتبر سیبچه است. برای این منظور کافی است بعد از ورود به اپلیکیشن سیبچه نام برنامه ضبط مکالمه به تماس اپل را در قسمت مربوطه وارد کرده و بر روی علامت ذره‌بین کلیک کنید.
بعد از نمایش نتایج مربوطه با کلیک بر روی اولین آیکون از سمت راست یا دکمه‌ی آبی رنگ دانلود مربوط به آن می‌توانید این برنامه را دانلود کرده و از امکانات گوناگون آن که در بخش‌های قبل اشاره شد، استفاده کنید.

دانلود ضبط مکالمه به تماس آیفون ios

دانلود نرم افزار ضبط مکالمه رایگان برای آیفون از طریق سیبچه امکان‌پذیر است. ما در سیبچه برای رفاه حال کاربران ایرانی ios مجموعه‌ی بزرگی از اپلیکیشن‌های کاربردی و بازی‌های سرگرم‌کننده را گردآوری کرده‌ایم که استفاده از آن‌ها در بیشتر موارد رایگان بوده یا با پرداخت هزینه‌های بسیار ناچیز ممکن می‌شود.

سوالات متداول دانلود نرم‌افزار رایگان ضبط مکالمه برای ایفون

بله؛ نرم افزار رایگان ضبط مکالمه برای آیفون در سیبجه موجود است.

از جمله قابلیت‌های برنامه ضبط مکالمه به تماس می‌توان به ضبط تماس‌های ورودی و خروجی، امکان ارسال تماس‌های ضبط شده برای دیگران و امکان ضبط تماس از وسط مکالمه اشاره کرد.

مراحل انجام این کار در متن به صورت کامل شرح داده شده است.

شما می‌توانید این برنامه را از نسخه‌ی یازده ios به بالا نصب کنید.

خیر؛ شما برای دانلود این برنامه و استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید.

اطلاعات برنامه

ضبط مکالمه به‌تماس

+۱۲,۰۰۰

۳۰.۷ MB

1.4.0.1

iOS 11.0

ندارد

رایگان

سازنده

تعداد نصب

حجم برنامه

نسخه فعال

سازگاری

محدودیت سنی

قیمت

به این برنامه امتیاز دهید