اپلیکیشن سیبچه
دانلود اپ برای ایفون
4.7 از 83 رای
4.7/5

ماکسیم | Maxim - order taxi & delivery

دانلود مستقیم ماکسیم برای ایفون

دانلود ماکسیم برای ایفون
4.7 از 83 رای
4.7/5

معرفی ماکسیم برای ایفون

ماکسیم برای ایفون یک اپلیکیشن ارائه‌دهنده‌ی تاکسی‌های اینترنتی بوده که در بیشتر کلان‌شهرها و شهرهای مدرن کشورمان، در حال خدمت‌رسانی است. کاربران با استفاده از دانلود ماکسیم برای ایفون می‌توانند سفر یا ارسال کالا را از رانندگان درخواست کنند.

امکانات نصب ماکسیم برای آیفون

راهنمای نصب ماکسیم برای ایفون را میتوانید با استفاده از اپ استورهای معتبر انجام دهید. شما با دانلود ماکسیم برای ایفون نسخه وب میتوانید از مزایای زیر استفاده کنید:

· پرداخت کرایه از طریق پول نقد و کارت بانکی
·  استفاده از تخفیف‌ها و کد‌های تشویقی و امکان شارژ حساب
· مشاهده تمام اطلاعات سفر در یک نگاه
· امکان مدیریت سفر‌ها
· امکان انتخاب سفر‌های پرتکرار به آسانی
· اعلام هزینه‌ی سفر قبل از شروع
· استفاده از خدمات تکمیلی
· فعالیت در بیش از 100 شهر ایران
· دریافت تنها 10 تا 13 درصد کمیسیون، پایین‌ترین میزان کمیسیون در میان دیگر تاکسی‌های آنلاین با دانلود ماکسیم برای ایفون با لینک مستقیم امکان پذیر است.

نسخه iOS تاکسی ماکسیم

از ویژگی‌های منحصربه‌فرد دانلود برنامه ماکسیم برای ایفون، امکان استفاده از گزینه «افزودن موارد دیگر به درخواست سفر» است که با استفاده از آن می‌توان اطلاعات تکمیلی درباره همراه داشتن کودک خردسال، حیوانات خانگی، بار و چمدان را وارد کرد. همچنین می‌توان با وارد کردن شماره تلفن شخص دیگری، برای آن فرد درخواست خودرو داد.
مزیت دیگر اپلیکیشن ماکسیم برای ایفون برای والدین که بسیار جالب‌توجه میباشد این است که مسافر می‌تواند خودرویی که در حال حرکت به سمت مبداء سفر است را لحظه به لحظه دنبال کند و در زمان سفر، مسیر حرکت خودرو را با اشخاص دلخواه به اشتراک بگذارد.

دانلود اپلیکیشن ماکسیم برای ایفون

امکان انجام سفرهای ارزان روزانه با تعرفه‌ی «اقتصادی» و همچنین تعرفه‌‌هایی مثل «خودروهای باری سبک»، «موتورسیکلت» و تعرفه‌ی ویژه‌ی «بانوان»، وجود دارد. درخواست‌های تعرفه‌ی «بانوان»، فقط توسط رانندگان خانم اجرا می‌شود.

مبلغ درخواست قبل از انتخاب گزینه‌ی «ثبت درخواست»، نمایش داده می‌شود و این قابلیت امکان مدیریت هزینه‌ها را به کاربر اپلیکیشن «ماکسیم» می‌دهد.

پرداخت هزینه‌ی سفر آسان بوده و به روش اعتباری از حساب کاربری، صورت می‌گیرد. اعتبار حساب کاربری را می‌توان به‌راحتی و با استفاده از کارت‌های بانکی، افزایش داد. استفاده از این روش پرداخت، برای سفرهای خانوادگی و کاری مناسب است. با استفاده از کد‌های تخفیف می‌توان به‌سادگی سفرهای ارزان‌تری انجام داد.

دانلود برنامه ماكسيم براي ايفون

با تکمیل اطلاعات مربوط به «مبدأ» و «مقصد» در اپلیکیشن «ماکسیم» با استفاده از نقشه‌ی شهر یا به کمک قابلیت تشخیص موقعیت مکانی تلفن همراه یا تبلت می‌توان تاکسی درخواست کرد. می‌توان چند مقصد را هم‌زمان وارد کرده یا مقصد را در طول سفر ویرایش کرد.

درخواست رزرو این امکان را فراهم می‌کند تا بتوان سفرهای خود را برای زمان مناسب، برنامه‌ریزی کرد.

در بخش «خدمات تکمیلی» مربوط به درخواست، می‌توان این اطلاعات را نیز وارد کرد: همراه‌داشتن کودک، حیوانات خانگی، چمدان و وسایل. همچنین می‌توان با واردکردن شماره‌‌ی تلفن همراه شخص دیگری، برای او تاکسی درخواست کرد.

روی نقشه‌ی اپلیکیشن «ماکسیم» خودرو‌های آماده به خدمت و موقعیت حرکت خودروی درخواست شده به‌سمت آدرس‌‌های سفر نمایش داده می‌شود.

درطول سفر می‌توان مسیر حرکت خودرو را با شخص دیگری به‌اشتراک گذاشت، بدین‌ترتیب او می‌تواند موقعیت شما را روی نقشه ببیند.

دانلود مستقیم برنامه ماکسیم برای ایفون

بهترین روش برای ارزیابی راحتی کار با اپلیکیشن «ماکسیم» این است که آن را دانلود کرده و از آن برای درخواست تاکسی و سایر خدمات استفاده کرد. تعرفه‌های مختلف، سفرهای شهری به ایستگاه راه‌آهن و فرودگاه، روش پرداخت نقدی و اعتباری از حساب کاربری ازجمله مزایای این اپلیکیشن است.

ما با ایجاد فناوری‌های نوآورانه شرایطی را فراهم کرده‌ایم تا خدمات مربوط به درخواست تاکسی مدرن‌تر، در دسترس‌تر و با ایمنی بیشتر ارائه شود. سامانه‌ی«ماکسیم» روزانه به میلیون‌ها نفر کمک می‌کند تا در هزینه‌ی سفرهای شهری و بین‌شهری خود، صرفه‌جویی کنند.

دانلود اکثر برنامه‌های ایرانی برای آیفون و سیستم عامل iOS چالش‌برانگیز است؛ ولی شما می‌توانید با دانلود تنها یک اپ، سیبچه، تمامی برنامه‌های مورد نیاز خود، مانند اسنپ، تپسی و اسنپ رانندگان به راحتی نصب کنید.

سوالات متداول نصب برنامه ماکسیم برای ایفون

اعتبار سهمیه‌ی سوخت به کد ملی کاربران راننده واریز می‌شود و رانندگان برای استفاده از سهمیه، می‌توانند از هر کارت بانکی فعالی که به‌نام آن‌ها صادر شده است، استفاده کنند.

خودرویی از سهمیه سوخت بهره‌مند می‌شود که در طول ماه حداقل ۲۰۰ کیلومتر پیمایش در مجموع سفرهای تاکسی‌های آنلاین داشته باشد.

بله؛ پیمایش خودرو از زمانی که راننده درخواست را قبول می‌کند، محاسبه خواهد شد. بدین‌ترتیب مسافتی را که برای رسیدن به مبدأ طی می‌کند هم در نظر گرفته می‌شود.

برای این کار، گام‌های زیر را دنبال کنید:
1. وارد اپلیکیشن شوید.
2. گزینه‌ی «ثبت‌نام» را لمس کنید.
3. پس از وارد کردن مشخصات خود، شماره‌ی کاربری و رمزعبور، از طریق پیامک برای شما ارسال می‌شود.

1. وارد منوی سه خط شوید.
2. بخش «پروفایل» را انتخاب کنید.
3. بخش «وسیله نقلیه» را انتخاب کنید.

اطلاعات برنامه

maxim

۹,۵۰۰+

۲۳.۷۷ MB

3.145.0.38417

iOS 11.0

ندارد

4+

سازنده

تعداد نصب

حجم برنامه

نسخه فعال

سازگاری

محدودیت سنی

قیمت

4.7/5 - (23 votes)